منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

کیسه آب

برند: PINGUIN مدل: Camelbag Pro 2L
کیسه آب پنگوئن مدل Camelbag Pro 2L   کیسه آب پنگوئن مدل Camelbag Pro 2L از فویل آنتی باکتریال که برای مصارف پزشکی از آن استفاده می شود ساخته شده است. فرمول خاص این ماده عدم  وجود هر گونه بوی بد پلاستیک را تضمین کرده و فاقد BPA می باشد. فرآیند ساخت این ماده هم به صورتی است که خاصیت ضد..
310,000 تومان
برند: PINGUIN مدل: CamelBag Topfill 3L
کیسه آب پنگوئن مدل CamelBag Topfill 3L   کیسه آب پنگوئن مدل CamelBag Topfill 3L از فویل آنتی باکتریال که برای مصارف پزشکی از آن استفاده می شود ساخته شده است. فرمول خاص این ماده عدم  وجود هر گونه بوی بد پلاستیک را تضمین کرده و فاقد BPA می باشد. فرآیند ساخت این ماده هم به صورتی است که ..
315,000 تومان
کیسه آب پنگوئن مدل Camelbag Pro 3L
ناموجود
برند: PINGUIN مدل: Camelbag Pro 3L
کیسه آب پنگوئن مدل Camelbag Pro 3L   کیسه آب پنگوئن مدل Camelbag Pro 3L از فویل آنتی باکتریال که برای مصارف پزشکی از آن استفاده می شود ساخته شده است. فرمول خاص این ماده عدم  وجود هر گونه بوی بد پلاستیک را تضمین کرده و فاقد BPA می باشد. فرآیند ساخت این ماده هم به صورتی است که خاصیت ضد..
ناموجود
کیسه آب پنگوئن مدل CamelBag Topfill 2L
ناموجود
برند: PINGUIN مدل: CamelBag Topfill 2L
      کیسه آب پنگوئن مدل CamelBag Topfill 2L   کیسه آب پنگوئن مدل CamelBag Topfill 2L از فویل آنتی باکتریال که برای مصارف پزشکی از آن استفاده می شود ساخته شده است. فرمول خاص این ماده عدم  وجود هر گونه بوی بد پلاستیک را تضمین کرده و فاقد BPA می باشد. فرآیند ساخ..
ناموجود
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات