منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

جوراب زمستانی

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها زمستانی با الیاف گرم کننده تولید می شود و در فصل سرد متعادل بودن دمای پای شما را فراهم می نماید

در این جوراب ها به طور کلی ویژگی هایی مانند گرمی ، تنفس ، لطافت و عمر لحاظ می شود.

که البته در هر جوراب چند مورد از این ویژگی ها وجود دارد.

جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA
ناموجود
برند: MUND مدل: ACONCAGUA
جوراب کوهنوردی موند، مدل آکونکاگوا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund EVEREST جوراب کوهنوردی Mund EVEREST
ناموجود
برند: MUND مدل: EVEREST
جوراب کوهنوردی موند، مدل اورست  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب اورست از جمله قویترین و بهترین جوراب‌های هیمالیا نوردی است. • کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر • تق..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA
ناموجود
برند: MUND مدل: HIMALAYA
جوراب کوهنوردی موند، مدل هیمالیا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA ANTIBACTERIAS جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA ANTIBACTERIAS
ناموجود
برند: MUND مدل: HIMALAYA ANTIBACTERIAS
جوراب هیمالیا آنتی باکتریال از سری جوراب های زمستانه برند موند می باشد ویژگی ها : آنتی باکتریال بافت دوبل تقویت شده در ناحیه پاشنه و پنجه درز بسیار ظریف در قسمت پاشنه مهار قوس کف پا تکنولوژی منحصر به فرد stay-dry..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund K2 جوراب کوهنوردی Mund K2
ناموجود
برند: MUND مدل: K2
جوراب کوهنوردی موند، مدل کی تو K2  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب K2 از جمله قویترین و بهترین جوراب‌های هیمالیا نوردی است.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund MAKALU جوراب کوهنوردی Mund MAKALU
ناموجود
برند: MUND مدل: MAKALU
جوراب کوهنوردی موند، مدل ماکالو  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پن..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund PAMIR
ناموجود
برند: MUND مدل: PAMIR
جوراب کوهنوردی موند، مدل پامیر  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund POLAR CIRCLE جوراب کوهنوردی Mund POLAR CIRCLE
ناموجود
برند: MUND مدل: POLAR CIRCLE
جوراب کوهنوردی موند، مدل پلار سیرکل  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund ARCTIC جوراب کوهنوردی Mund ARCTIC
ناموجود
برند: MUND مدل: ARCTIC
جوراب کوهنوردی آرتیک از سری جوراب های زمستانی موند می باشد ویژگی های: تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه  ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund ELBRUS جوراب کوهنوردی Mund ELBRUS
ناموجود
برند: MUND مدل: ELBRUS
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل البروس  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب کوهنوردی البروس از سری جوراب های بیس لیر زمستانی موند می‌باشد، این جوراب مناسب برای پوشیدن زیر جوراب‌هایی همچون..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund EXPLORER جوراب کوهنوردی Mund EXPLORER
ناموجود
برند: MUND مدل: EXPLORER
جوراب کوهنوردی موند، مدل اکسپلورر  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در ..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات