منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

COMODO

برند: COMODO مدل: TRE1
  جوراب کوهنوردی ترکینگ کومودو، مدل TRE 1جوراب های سری TRE از مجموعه جوراب کوهنوردی مناسب برای فعالینهای سنگین و برنامه های زمستانه؛ الیاف بامبو بکار رفته در این مدل از مدرنترین الیاف موجو در بازار است.   مواد بکار رفته در جوراب کوهنوردی ترکینگ کو..
شروع از 80,000 تومان
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN1
 جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.   مو..
ناموجود
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN4
 جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.   مو..
ناموجود
جوراب کومودو ترکينگ اکستريم اس تي اي
ناموجود
برند: COMODO مدل: STE
جورابهای سری STE مناسب برای کوهپیمایی و کوهنوردی سنگین، بافته شده با ایزو وول (الیاف مقاوم شامل 50 درصد پشم مرینو و 50 درصد مراکلون) در سرما و گرمای زیاد از پا محافظت می کند. مراکلون مقاوم ترین ترکیب از پشم و الیاف پلی پروپیلن است، که از هدر رفتن گرما هم جلوگیری می کند...
ناموجود
جوراب کومودو ترکينگ تي آر اي 2
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE2
جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند، مناسب برای فعالیتهای سنگین زمستانی و روز مره، در چندین مدل نسبت به سلیقه و کارایی های متفاوت طراحی شده اند  مناسب برای پاییز و زمستان..
ناموجود
جوراب کومودو رانينگ ران 2
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN2
جورابهای راننینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه میشوند.این جورابها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.مناسب برای ورزشهای سبک و هوازی..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل STM
ناموجود
برند: COMODO مدل: STM
  جوراب کوهنوردی کومودو مدل STMجوراب کوهنوردی  STM  مناسب برای کوهپیمایی و کوهنوردی سنگین است، این مدل با کنترل حرارت موثر پا و کنترل رطوبت جهت راحتی پا و ویژگی آنتی باکتریال یکی از بهترین انتخاب ها برای کوهنوردی است. 69% جوراب کوهنوردی STM از پلی استر درای تکس تشکیل ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 3
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE3
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 3جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند که مناسب برای فعالیت های سنگین کوهنوردی در پاییز و اوایل زمستان طراحی شده اند، جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 3 از 40% پشم مرینیو بافته شده است که پای شما را همیشه گرم نگه می‌دراد. نخ اکرلیک 40% دیگر ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 4
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE4
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 4جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند که مناسب برای فعالیت های سنگین کوهنوردی در پاییز و اوایل زمستان طراحی شده اند، جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 4 بلند تر از دیگر مدل‌هاست و تا زیر زانو را در بر می‌گیرد. تی-آر-ای 4 از 40% پشم مرین..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7 جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE7
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند که مناسب برای فعالیت های زمستانی طراحی شده اند، جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7 یکی از گرمترین جوراب های این سری است که از 65% پشم مرینیو بافته شده است که پای شما را همیشه گرم نگه می‌دراد. دیگر ترکیب..
ناموجود
جوراب کومودو رانينگ ران 6 جوراب کومودو رانينگ ران 6
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN6
  جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 6جوراب رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.    ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی ترکینگ کومودو، مدل STT جوراب کوهنوردی ترکینگ کومودو، مدل STT
ناموجود
برند: COMODO مدل: STT
 جوراب کوهنوردی ترکینگ کومودو، مدل STTجوراب کوهنوردی سری STT مناسب برای کوهپیمایی و کوهنوردی سنگین در مناطق خنک پاییزی. الیاف درای تکس فراهم کننده راحتی، لطافت، تنفسی بودن، و کنترل کننده رطوبت برای جان سالم به در بردن از سرمای زمستان هستند. الیاف مدرن به کار رفته درجوراب کوهنوردی ترکینگ..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات