منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

COMODO

برند: COMODO مدل: RUN6
    جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 6 جوراب رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.      ..
70,000 تومان
برند: COMODO مدل: TRE1
    جوراب کوهنوردی ترکینگ کومودو، مدل TRE 1 جوراب های سری TRE از مجموعه جوراب کوهنوردی مناسب برای فعالینهای سنگین و برنامه های زمستانه؛ الیاف بامبو بکار رفته در این مدل از مدرنترین الیاف موجو در بازار است.      مواد بکار رفته در جوراب کوهنوردی ترکینگ کو..
شروع از 80,000 تومان
برند: COMODO مدل: STWA
جورابهای سری STWA مناسب برای پیاده روی سنگین و کوهنوردی در تمام فصول است. این جورابها به واسطه پشم مرینوس و آلکاپایی که دارند تا دمای منفی 20 درجه پا را در شرایط مطلوب و راحتی نگه می دارند و در شرایطی هوا گرم می شود و نیز پا را خنک می کنند و حالت تنفسی مناسبی دارند. این جورابها از بوی بد پا جلوگیری..
شروع از 210,000 تومان
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN1
  جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1 جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.      مو..
ناموجود
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN4
  جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4 جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.      مو..
ناموجود
جوراب کومودو ترکينگ اکستريم اس تي اي
ناموجود
برند: COMODO مدل: STE
جورابهای سری STE مناسب برای کوهپیمایی و کوهنوردی سنگین، بافته شده با ایزو وول (الیاف مقاوم شامل 50 درصد پشم مرینو و 50 درصد مراکلون) در سرما و گرمای زیاد از پا محافظت می کند. مراکلون مقاوم ترین ترکیب از پشم و الیاف پلی پروپیلن است، که از هدر رفتن گرما هم جلوگیری می کند...
ناموجود
جوراب کومودو ترکينگ تي آر اي 2
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE2
جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند، مناسب برای فعالیتهای سنگین زمستانی و روز مره، در چندین مدل نسبت به سلیقه و کارایی های متفاوت طراحی شده اند   مناسب برای پاییز و زمستان..
ناموجود
جوراب کومودو رانينگ ران 2
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN2
جورابهای راننینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه میشوند.این جورابها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.مناسب برای ورزشهای سبک و هوازی..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل STM
ناموجود
برند: COMODO مدل: STM
    جوراب کوهنوردی کومودو مدل STM جوراب کوهنوردی  STM  مناسب برای کوهپیمایی و کوهنوردی سنگین است، این مدل با کنترل حرارت موثر پا و کنترل رطوبت جهت راحتی پا و ویژگی آنتی باکتریال یکی از بهترین انتخاب ها برای کوهنوردی است. 69% جوراب کوهنوردی STM از پلی استر درای تکس تشکیل ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 3
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE3
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 3 جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند که مناسب برای فعالیت های سنگین کوهنوردی در پاییز و اوایل زمستان طراحی شده اند، جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 3 از 40% پشم مرینیو بافته شده است که پای شما را همیشه گرم نگه می‌دراد. نخ اکرلیک 40% دیگر ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 4
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE4
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 4 جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند که مناسب برای فعالیت های سنگین کوهنوردی در پاییز و اوایل زمستان طراحی شده اند، جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 4 بلند تر از دیگر مدل‌هاست و تا زیر زانو را در بر می‌گیرد. تی-آر-ای 4 از 40% پشم مرین..
ناموجود
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7 جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE7
جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7 جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند که مناسب برای فعالیت های زمستانی طراحی شده اند، جوراب کوهنوردی کومودو مدل تی-آر-ای 7 یکی از گرمترین جوراب های این سری است که از 65% پشم مرینیو بافته شده است که پای شما را همیشه گرم نگه می‌دراد. دیگر ترکیب..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات