منو
سبد خرید

GREGORY

کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Zulu 35 کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Zulu 35
ناموجود
برند: GREGORY مدل: zulu 35
کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Zulu 35وقتی اولین قله را فتح می کنید و هدف تان فتح دو قله قبل از غروب آفتاب است، از اینکه کوله پشتی کوهنوردی زولو 35 را بر پشت خود دارید خوشحال خواهید شد. این کوله پشتی کوهنوردی به لطف تعادل بار فوق العاده و تهویه هوای بی نظیر سیستم پشت CrossFlo،  بهترین کوله ..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی  گریگوری مدل استات 45 Stout کوله پشتی کوهنوردی  گریگوری مدل استات 45 Stout
ناموجود
برند: GREGORY مدل: STOUT 45
کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Stout 45وقتی برای رسیدن به کمپ باید مسافت بسیار زیادی را طی کنید، سرعت در حرکت بسیار مهم شده و بار زیاد سرعت شما را کم می کند. در اینگونه مواقع، یک کوله پشتی کوهنوردی مثل استات 45 با فضای کافی برای تجهیزات شما و پنل دسترسی به کیسه خواب از پایین کوله پشتی، می تواند ..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Zulu 65 کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Zulu 65
ناموجود
برند: GREGORY مدل: zulu 65
کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Zulu 65وقتی اولین قله را فتح می کنید و هدف تان فتح دو قله قبل از غروب آفتاب است، از اینکه کوله پشتی کوهنوردی زولو 65 را بر پشت خود دارید خوشحال خواهید شد. این کوله پشتی کوهنوردی به لطف تعادل بار فوق العاده و تهویه هوای بی نظیر سیستم پشت CrossFlo،  بهترین کوله ..
ناموجود
 کوله پشتی کوهنوردی گریگوری  مدل Stout 65  کوله پشتی کوهنوردی گریگوری  مدل Stout 65
ناموجود
برند: GREGORY مدل: STOUT 65
کوله پشتی کوهنوردیGregory مدل Stout 65هر جا که بتوانید با پای خود بروید، کوله پشتی کوهنوردی استات 65 از نظر ظرفیت و ظاهر، کوله فوق العاده ای برای شما خواهد بود، آنقدر بزرگ که برای تجهیزات کمپینگ آخر هفته شما جای کافی داشته باشد و در عین حال نه آنقدر بزرگ که وقتی که بخواهید چند ایستگاه را با قطار..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Baltoro 65 کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Baltoro 65
ناموجود
برند: GREGORY مدل: BALTORO 65
کوله پشتی کوهنوردی Gregory مدل Baltoro 65راحتی فوق العاده و عملکرد پیشرفته، کوله پشتی کوهنوردی بالتورو 65 را به انتخابی ایده آل برای کسانی تبدیل کرده است که با برنامه های سنگین آخر هفته، از کوله پشتی کوهنوردی خود انتظارات فراوانی دارند. در این کوله با ترکیب سیستم پشت مخصوص مسیر های پیاده روی Res..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Baltoro 75 کوله پشتی کوهنوردی گریگوری مدل Baltoro 75
ناموجود
برند: GREGORY مدل: BALTORO 75
 کوله پشتی کوهنوردی Gregory مدل Baltoro 75به لطف تعادل بالا و فضای زیاد کوله پشتی کوهنوردی بالتورو 75 سفر طولانی آخر هفته شما بهتر از همیشه خواهد بود. سیستم پشت Response A3 بصورت خودکار با بدن شما و نوع زمین هماهنگ می شود و حرکت این کوله پشتی کوهنوردی غول پیکر را حتی وقتی کاملأ پر از ..
ناموجود
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات