منو
سبد خرید

GSI

فلاسک 0.72 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 720FLIP فلاسک 0.72 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 720FLIP
ناموجود
برند: GSI مدل: MICROLITE 720 FLIP
فلاسک 0.72 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 720FLIP این فلاسک با طراحی و ساختار زیبا ضد آب و ضد زنگ بوده و نوشیدنی را تا چند ساعت سرد و یا گرم نگه میدارد مناسب برای مسابقات ورزشی و کمپینگ این بطری با عایق خلا بسیار سبک بوده و مایعات را 10 ساعت گرم و 20 ساعت سرد نگه میدارد..
ناموجود
فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 FLIP فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 FLIP
ناموجود
برند: GSI مدل: MICROLITE 500 FLIP
فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 FLIPیکی از مهمترین لوازمی که در سفرهای کوهنوردی حتماً باید همراه شما باشد فلاسک کوهنوردی است. فرقی نمی کند که در فصل گرماقرار دارید یا سرما، به همراه داشتن یک فلاسک برای گرم و یا خنک نگه داشتن نوشیدنی باعث می‌شود تا سفر لذت بخش تری را تجربه کن..
ناموجود
فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 TWIST فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 TWIST
ناموجود
برند: GSI مدل: MICROLITE 500TWIST
فلاسک 1 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500TWISTیکی از مهمترین لوازمی که در سفرهای کوهنوردی حتماً باید همراه شما باشد فلاسک کوهنوردی است. فرقی نمی کند که در فصل گرما قرار دارید یا سرما، به همراه داشتن یک فلاسک برای گرم و یا خنک نگه داشتن نوشیدنی باعث می‌شود تا سفر لذت بخش تری را تجربه کنید.لاس..
ناموجود
فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 TWIST BLOCK فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 TWIST BLOCK
ناموجود
برند: GSI مدل: MICROLITE 500TWIST
فلاسک 0.5 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 500 TWIST BLOCKیکی از مهمترین لوازمی که در سفرهای کوهنوردی حتماً باید همراه شما باشد فلاسک کوهنوردی است. فرقی نمی کند که در فصل گرما قرار دارید یا سرما، به همراه داشتن یک فلاسک برای گرم و یا خنک نگه داشتن نوشیدنی باعث می‌شود تا سفر لذت بخش تری..
ناموجود
فلاسک 0.72 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 720TWIST فلاسک 0.72 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 720TWIST
ناموجود
برند: GSI مدل: MICROLITE 720 TWIST
فلاسک 0.72 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 720TWISTیکی از مهمترین لوازمی که در سفرهای کوهنوردی حتماً باید همراه شما باشد فلاسک کوهنوردی است. فرقی نمی کند که در فصل گرما قرار دارید یا سرما، به همراه داشتن یک فلاسک برای گرم و یا خنک نگه داشتن نوشیدنی باعث می‌شود تا سفر لذت بخش تری را تجربه کنید...
ناموجود
فلاسک 1 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 1000 TWIST فلاسک 1 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 1000 TWIST
ناموجود
برند: GSI مدل: MICROLITE 1000 TWIST
فلاسک 1 لیتری جی اس آی مدل MICROLITE 1000 TWISTیکی از مهمترین لوازمی که در سفرهای کوهنوردی حتماً باید همراه شما باشد فلاسک کوهنوردی است. فرقی نمی کند که در فصل گرما قرار دارید یا سرما، به همراه داشتن یک فلاسک برای گرم و یا خنک نگه داشتن نوشیدنی باعث می‌شود تا سفر لذت بخش تری را تجربه کنید.ل..
ناموجود
فلاسک 1 لیتری جی اس آی مدل GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLE فلاسک 1 لیتری جی اس آی مدل GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLE
ناموجود
برند: GSI مدل: GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLE
فلاسک 1 لیتری جی اس آی مدل GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLEیکی از مهمترین لوازمی که در سفرهای کوهنوردی حتماً باید همراه شما باشد فلاسک کوهنوردی است. فرقی نمی کند که در فصل  گرما  قرار دارید یا سرما، به همراه داشتن یک فلاسک برای گرم و یا خنک نگه داشتن نوشیدنی باعث می‌شود تا..
ناموجود
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات