منو
سبد خرید

HUSKY

برند: HUSKY مدل: SIRIUS
چراغ چادر هاسکی مدل SIRIUSروشن کردن لامپ camping با LED قدرتمند بهترین انتخاب برای اردو زدن است که از پلاستیک با دوام ساخته شده است همچنین می تواند حد اثر تا 12 ساعت روش بماندوسیله لازم برای استفاده: باطری معمولیمشخصات و ویژگی های چراغ چادر هاسکی مدل SIRIUS  مناسب برای..
210,000 تومان
برند: HUSKY مدل: MAT FINE
زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FINEتشـک خـواب بـا کیفیت بالا بـا کاربردهـای مختلف.همچنیـن بـرای دوام آن از متریال eva اســتفاده شــده اســت، منحصــر بــه فــرد اســت. بــا توجــه بــه ایــن مطالــب، حصیــر خــواب دارای ویژگیهـای شـگفت آوری مثـل وزن کـم بـوده ، کـه بوسـیله یـک الیـه آلومی..
600,000 تومان
برند: HUSKY مدل: WATER BLADDER HANDY 2 L with handle
کیسه آب هاسکی مدل WATER BLADDER HANDY 2 L with handleکیسه آب برای مایعات ضروری با درپوش بستن در قسمت بالا برای پر کردن آسان قرار گرفته شده است و دارای نگهدارنده نی است. به راحتی در هر جایی که بخواهید مناسب و قابل دسترس است. همچنین بدون مواد بی پی آ و مواد سرطانی می باشد.مشخصات و ویژگی های&nb..
700,000 تومان
برند: HUSKY مدل: SELMA black
چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA blackهد لامپ LED سفید، عاوه بر این پس از روشن کردن می تواند تا طول 70 متر را روشن کند ویسله لازم برای استفاده: باتری معمولی مقاومت در برابر آب این محصول: IPX5مشخصات و ویژگی های چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA blackمناسب برای کوهنوردی و کمپینگ حالت نورپرد..
950,000 تومان
برند: HUSKY مدل: SELMA BLUE
چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA BLUEهد لامپ LED سفید، 70 دقیقه می تواند روشن باشد همچنین قدرت باتریش معادل 3xAAA است. عاوه بر این پس از روشن کردن می تواند تا طول 70 متر را روشن کند. ویسله لازم برای استفاده: باتری معمولی مقاومت در برابر آب این محصول: IPX5مشخصات و ویژگی های چراغ پیشانی هاسکی ..
950,000 تومان
برند: HUSKY مدل: MAT AKORD
زیرانداز کیسه خواب آکاردئونی هاسکی مدل MAT AKORDزیرانداز با کیفیت بالا با لایه آلومینیوم عایق. این ماده مقاومت در برابر آب و خاصیت عایق بودن بسیار بالا را تضمین می کند. ساختار سطح خواب راحت را تضمین می کند. یک مزیت مهم ، بسته بندی راحت این مدل است که با فرم هارمونیک آن تضمین شده است.م..
1,350,000 تومان
برند: HUSKY مدل: MAT FLAKE
زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FLAKEFlake یـک مـدل بـا وزن کـم و بسـته بندی کوچـک اسـت کـه ضخامـت 3 و ۵ سـانتی متـر بـه دسـت آمده اسـت. مـاده ripstop طـول عمـر تشـک را افزایـش میدهـد. همچنیـن مزیـت بـزرگ دیگـر الایـه ضـد لغزش اسـت که مانـع از لغـزش تشـک از روی زمیـن ناهموار میشـود. این م..
2,050,000 تومان
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BRONDER 2 چادر کوهنوردی هاسکی مدل BRONDER 2
جدید -33 %
برند: HUSKY مدل: BRONDER 2
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BRONDER 2چادر هاسکی 2 نفره مدل بروندر Tent 2 Husky Bronder یکی دیگر از چادرهای قابل اعتماد برند هاسکی است که فروش بالای محصولات، تضمینی به کیفیت این چادرهاست. کمپانیِ هاسکی از زمان تأسیس تا به حال، به سرعت رشد کرده است. قیمت معقول، انتخابهای زیاد در ظرفیت و کارآیی و همچنی..
4,000,000 تومان 6,000,000 تومان
چادر هاسکی مدل FLAME 2 چادر هاسکی مدل FLAME 2
جدید داغ -38 %
برند: HUSKY مدل: FLAME 2
چادر هاسکی مدل FLAME 2چهار فصل و بسیار مناسب برای کوهنوردی های حرفه ای دارای کیـت تعمیـر، اگـر در ظاهـر ایـن چـادر دقـت کـرده باشـید؛ خواهیـد دیـد کـه لبـه هـای الیـه بیرونـی، بـه روی زمیـن قـرار میگیرنـد. ایـن طراحـی، سـبب شـده اسـت تـا چـادر بـر روی زمیـن چفـت شـده، بـرف بجـای ورود بـه داخـل چ..
4,500,000 تومان 7,200,000 تومان
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BRONDER 3 چادر کوهنوردی هاسکی مدل BRONDER 3
جدید -35 %
برند: HUSKY مدل: BRONDER 3
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BRONDER 3چادر هاسکی 3 نفره مدل بروندر Tent 3 Husky Bronder یکی دیگر از چادرهای قابل اعتماد برند هاسکی است که فروش بالای محصولات، تضمینی به کیفیت این چادرهاست. کمپانیِ هاسکی از زمان تأسیس تا به حال، به سرعت رشد کرده است.قیمت معقول، انتخابهای زیاد در ظرفیت و کارآیی و همچنی..
4,650,000 تومان 7,200,000 تومان
سایه بان کوهنوردی هاسکی مدل BLUM 2 سایه بان کوهنوردی هاسکی مدل BLUM 2
ناموجود
برند: HUSKY مدل: BLUM 2
سایه بان هاسکی مدل BLUM 2نیاز به جایی برای پنهان شدن از نور خورشید برای چند دقیقه در روز بیرون وجود دارد؟ یک مدل ویژه از چادرهای ساخته شده به عنوان ساحل یا پنا هگاه باغ است. همچنین میتواند برای ایجاد فضایی کاملا حفاظ تشده در آب و هوای بد، به سرعت انداخته شود. چادر بیرونی از مواد با کیفیت ساخته ش..
ناموجود
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIRD 3 چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIRD 3
ناموجود
برند: HUSKY مدل: BIRD 3
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIRD 3«چادر س هنفر هی هاسکی » مدل »Classic 3 Bird« دارای ابعاد بسیار مناسب و وزن سبک برای حمل و استفاده در طبیعت یا کمپینگ است. چادر هاسکی نگرانی شما را از بودن در طبیعت از بین م یبرد و با توجه به ابعاد و وزنی که دارد، انتخابی بسیار خوب برای سفرهای..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات