منو
سبد خرید

HUSKY

زیرانداز کیسه خواب آکاردئونی هاسکی مدل MAT AKORD زیرانداز کیسه خواب آکاردئونی هاسکی مدل MAT AKORD
جدید داغ
برند: HUSKY مدل: MAT AKORD
زیرانداز کیسه خواب آکاردئونی هاسکی مدل MAT AKORDزیرانداز با کیفیت بالا با لایه آلومینیوم عایق. این ماده مقاومت در برابر آب و خاصیت عایق بودن بسیار بالا را تضمین می کند. ساختار سطح خواب راحت را تضمین می کند. یک مزیت مهم ، بسته بندی راحت این مدل است که با فرم هارمونیک آن تضمین شده است.م..
1,350,000 تومان
چراغ چادر هاسکی مدل SIRIUS
ناموجود
برند: HUSKY مدل: SIRIUS
چراغ چادر هاسکی مدل SIRIUSروشن کردن لامپ camping با LED قدرتمند بهترین انتخاب برای اردو زدن است که از پلاستیک با دوام ساخته شده است همچنین می تواند حد اثر تا 12 ساعت روش بماندوسیله لازم برای استفاده: باطری معمولیمشخصات و ویژگی های چراغ چادر هاسکی مدل SIRIUS  مناسب برای..
ناموجود
زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FINE زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FINE
ناموجود
برند: HUSKY مدل: MAT FINE
زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FINEتشـک خـواب بـا کیفیت بالا بـا کاربردهـای مختلف.همچنیـن بـرای دوام آن از متریال eva اســتفاده شــده اســت، منحصــر بــه فــرد اســت. بــا توجــه بــه ایــن مطالــب، حصیــر خــواب دارای ویژگیهـای شـگفت آوری مثـل وزن کـم بـوده ، کـه بوسـیله یـک الیـه آلومی..
ناموجود
کیسه آب هاسکی مدل WATER BLADDER HANDY 2 L with handle
ناموجود
برند: HUSKY مدل: WATER BLADDER HANDY 2 L with handle
کیسه آب هاسکی مدل WATER BLADDER HANDY 2 L with handleکیسه آب برای مایعات ضروری با درپوش بستن در قسمت بالا برای پر کردن آسان قرار گرفته شده است و دارای نگهدارنده نی است. به راحتی در هر جایی که بخواهید مناسب و قابل دسترس است. همچنین بدون مواد بی پی آ و مواد سرطانی می باشد.مشخصات و ویژگی های&nb..
ناموجود
چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA black
ناموجود
برند: HUSKY مدل: SELMA black
چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA blackهد لامپ LED سفید، عاوه بر این پس از روشن کردن می تواند تا طول 70 متر را روشن کند ویسله لازم برای استفاده: باتری معمولی مقاومت در برابر آب این محصول: IPX5مشخصات و ویژگی های چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA blackمناسب برای کوهنوردی و کمپینگ حالت نورپرد..
ناموجود
چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA BLUE
ناموجود
برند: HUSKY مدل: SELMA BLUE
چراغ پیشانی هاسکی مدل SELMA BLUEهد لامپ LED سفید، 70 دقیقه می تواند روشن باشد همچنین قدرت باتریش معادل 3xAAA است. عاوه بر این پس از روشن کردن می تواند تا طول 70 متر را روشن کند. ویسله لازم برای استفاده: باتری معمولی مقاومت در برابر آب این محصول: IPX5مشخصات و ویژگی های چراغ پیشانی هاسکی ..
ناموجود
سایه بان کوهنوردی هاسکی مدل BLUM 2 سایه بان کوهنوردی هاسکی مدل BLUM 2
ناموجود
برند: HUSKY مدل: BLUM 2
سایه بان هاسکی مدل BLUM 2نیاز به جایی برای پنهان شدن از نور خورشید برای چند دقیقه در روز بیرون وجود دارد؟ یک مدل ویژه از چادرهای ساخته شده به عنوان ساحل یا پنا هگاه باغ است. همچنین میتواند برای ایجاد فضایی کاملا حفاظ تشده در آب و هوای بد، به سرعت انداخته شود. چادر بیرونی از مواد با کیفیت ساخته ش..
ناموجود
زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FLAKE زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FLAKE
ناموجود
برند: HUSKY مدل: MAT FLAKE
زیرانداز کیسه خواب هاسکی مدل  MAT FLAKEFlake یـک مـدل بـا وزن کـم و بسـته بندی کوچـک اسـت کـه ضخامـت 3 و ۵ سـانتی متـر بـه دسـت آمده اسـت. مـاده ripstop طـول عمـر تشـک را افزایـش میدهـد. همچنیـن مزیـت بـزرگ دیگـر الایـه ضـد لغزش اسـت که مانـع از لغـزش تشـک از روی زمیـن ناهموار میشـود. این م..
ناموجود
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIRD 3 چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIRD 3
ناموجود
برند: HUSKY مدل: BIRD 3
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIRD 3«چادر س هنفر هی هاسکی » مدل »Classic 3 Bird« دارای ابعاد بسیار مناسب و وزن سبک برای حمل و استفاده در طبیعت یا کمپینگ است. چادر هاسکی نگرانی شما را از بودن در طبیعت از بین م یبرد و با توجه به ابعاد و وزنی که دارد، انتخابی بسیار خوب برای سفرهای..
ناموجود
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIZON 3 PLUS چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIZON 3 PLUS
ناموجود
برند: HUSKY مدل: BIZON 3 PLUS
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BIZON 3 PLUSچادر 3 نفره «هاسکی » مدل »3 Bizon« انتخاب مناسبی برای افرادی خواهد بود که به کو هنوردی و ماجراجوی ی با یک گروه کوچک علاقه مند هستند. این چادر با توجه به طول و عرضی که دارد فضای کافی برای خواب و استراحت سه نفر در کنار هم را فراهم میکند. ..
ناموجود
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BOYARD 4 چادر کوهنوردی هاسکی مدل BOYARD 4
ناموجود
برند: HUSKY مدل: BOYARD 4
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BOYARD 4«چادر چهارنفره ی هاسکی » مدل »Classic 4 Boyard« ابعاد و وزن مناسبی دارد و برای سفرهای خانوادگی یا چهارنفره با دوستان بسیار مناسب است. داشتن چادری باکیفیت که نگرانی شما را بابت بودن در طبیعت از بین ببرد، بسیار مهم است و این چادر با توجه به ا..
ناموجود
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BOYARD 4  PLUS چادر کوهنوردی هاسکی مدل BOYARD 4  PLUS
ناموجود
برند: HUSKY مدل: BOYARD 4 PLUS
چادر کوهنوردی هاسکی مدل BOYARD 4  PLUSچادر هاسکی مدل Boyard یک چادر دوپوش با ظرفیت چهار نفر می باشد که برای انواع برنامه های کوهنوردی در ارتفاعات متوسط و پایین و همچنین انواع برنامه های کمپینگ و طبیعت گردی مناسب می باشد . از جمله ویژگی های مهم این چادر جادار می توان به فضای بین پوش اول و دو..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات