منو
سبد خرید

LOMER

کفش شهری لومر مدل اسپریت پلاس کفش شهری لومر مدل اسپریت پلاس
جدید داغ
برند: LOMER مدل: SPIRIT PLUS
کفش کوهنوردی لومر مدل اسپریت پلاسحالت منعطف بند کفش بهمراه حلقه پشت کفش، استفاده از کفش را راحت و آسان کرده است. چرم کفش نرم و مقاوم در برابر آب بوده و به لطف استحکام و نرمی قسمت پشت، برای تنفسی کردن کفش بدون آستر مناسب است. نوار های محافظ جلو پشت کفش هم که بصورت دستی کار شده اند به نرمی و ظرافت..
3,100,000 تومان
کفش شهری لومر مدل بالی ام تی ایکس کفش شهری لومر مدل بالی ام تی ایکس
جدید داغ
برند: LOMER مدل: BALI MTX
کفش شهری لومر مدل بالی ام تی ایکسکفشی ایده‌آل برای پیاده روی و مصارف روزانه است. از آنجایی که ساختار آن بدون دوخت است به آناتومی پا نزدیک شده و راحتی و دوام بیشتر را از همان قدم اول تضمین می‌کند. رویه کفش از چرم نرم بوده که با یک ضربه گیر لاستیکی در قسمت پنجه همراه شده است. بالی همچنین..
3,400,000 تومان
کفش شهری لومر مدل بایو نچورال کفش شهری لومر مدل بایو نچورال
جدید داغ
برند: LOMER مدل: BIO NATURALE MTX
کفش شهری لومر مدل بایو نچورالکفش  بایو نچرال MTX کفشی ایده‌آل برای پیاده روی و مسافرت است. در طراحی این کفش با نزدیک شدن به آناتومی پا، دوام و‌ راحتی بیشتر تضمین شده است. چرم نرم استفاده شده در رویه کفش بهمراه ساختار انعطاف‌پذیر بندها که تا پنجه ادامه دارد، خیال شما را در مور..
3,400,000 تومان
کفش شهری لومر مدل میپوس ام تی ایکس
جدید داغ
برند: LOMER مدل: MAIPOS MTX
کفش شهری لومر مدل میپوس ام تی ایکسبرای پیاده‌روی و اوقات فراغت ایده‌آل است و بدلیل ساختار بدون دوخت، به آناتومی پا نزدیک شده و دوام و راحتی بیشتر را از همان اولین قدم تضمین می‌کند. چرم فول گرین رویه، حس راحتی و انعطاف را انتقال می‌دهد. در داخل کفش هم از لایه مقاوم در برابر آب..
3,400,000 تومان
برند: LOMER مدل: BADIA 2 MTX
کفش کوهنوردی لومر مدل بادیا 2 ام تی ایکسکفش Badia II MTX با زیره Vibram Friction چسبندگی روی صخره و مسیرهای حرکت را تضمین میکند. ترکیب زیره ویبرام با Micro و PU Heel هم جذب ضربه و سبکی را به حداکثر رسانده است. استفاده از چرم جیر و نایلون در رویه کفش هم ترکیبی ایده‌آل از راحتی و دوام را ارائ..
4,300,000 تومان
برند: LOMER مدل: PELMO STX
کفش کوهنوردی پلمو اس تی ایکس لومرپلمو یک کفش کوهنوردی بکپکینگ از سری کفش های کلاسیک لومر، با رویه ای بدون درز از چرم نوبوک 2.6/2.8 میلی متر است که با مراقبت صحیح، عمری طولانی خواهد داشت. پوشش داخلی کفش کوهنوردی، لایه تنفسی و ضد آب سیمپاتکس می باشد و نوار لاستیکی ویبرام به کار رفته در این کفش برا..
7,400,000 تومان
برند: LOMER مدل: PELMO PRO STX
کفش کوهنوردی پلمو پرو اس تی ایکس لومرپلمو یک کفش کوهنوردی بکپکینگ از سری کفش های کلاسیک لومر، با رویه ای بدون درز از چرم نوبوک 2.6/2.8 میلی متر است که با مراقبت صحیح، عمری طولانی خواهد داشت. پوشش داخلی کفش کوهنوردی، لایه تنفسی و ضد آب سیمپاتکس می باشد و نوار لاستیکی ویبرام به کار رفته در این کفش..
7,800,000 تومان
برند: LOMER مدل: EVEREST STX
کفش کوهنوردی اِورست Everest STX مناسب برای مسیرهای فنی و ارتفاعات برفی اِورست قویترین کفش ازبرند محبوب لومر است که قابلیت نصب کرامپون اتومات را دارد. رویه این کفش ازچرم نوبوک 2.8 میلی‌متری بسیار مقاوم ساخته شده است و لایه داخلی آن برای مقاومت دربرابر سرما پد گذاری شده است. زیره ویبرام ورتیج ..
8,600,000 تومان
کفش لومر مدل مایپوس 66 کفش لومر مدل مایپوس 66
ناموجود
برند: LOMER مدل: MAIPOS66
کفش لومر مدل مایپوس جیر 66Maipos Sixty Six Suedeایده آل برای پیاده رویمایپوس جیر 66، کفش مناسبی برای پیاده روی ست، و بدلیل متناسب بودن با آناتومی پا، از اولین قدم، راحتی را برای شما تضمین می کند. رویه این کفش از جنس چرم جیر زیبا و نرم ساخته شده که راحتی کفش را بیشتر کرده است. این کفش ، ب..
ناموجود
کفش لومر مدل پیوما کفش لومر مدل پیوما
ناموجود
برند: LOMER مدل: piuma
کفش لومر مدل پیوما Piuma ایده آل برای پیاده رویکفشی مناسب برای پیاده روی با رویه چرم نرم  و ساختار مناسب با آناتومی پا که راحتی را ازاولین قدم تضمین می کند. زیره کفش هم از جنس ویبرامفوق العاده سبک و مقاوم استو تعادل مطلوبی بین سبکی و دوام را ارائه می­کند...
ناموجود
کفش لومر مدل کوارزو
داغ ناموجود
برند: LOMER مدل: QUARZO
کفش لومر مدل کوارزو Quarzo MTX کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند. رویه چرم نبوک این کفش دوام و راحتیرا از اولین استفاده تضمین کرده  و زیره TR Outdoor چسبندگی و ثباترا در ..
ناموجود
کفش لومر مدل مایپوس کانواس کفش لومر مدل مایپوس کانواس
ناموجود
برند: LOMER مدل: MIPOS CANVAS
کفش لومر مدل مایپوس کانواس Maipos Sixty Six Canvas ایده آل برای پیاده روی مایپوس کانواس کفش مناسبی برای پیاده روی ست، و بدلیل متناسب بودن با آناتومی پا، از اولین قدم، راحتی را برای شما تضمین می کند. رویه این کفش از پارچه تنفسی کانواس (کرباس) است، که در رنگ های متنوعی تولید می شود. این کفش ، برای ..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات