منو
سبد خرید

LOMER

برند: LOMER مدل: piuma
کفش لومر مدل پیوما Piuma ایده آل برای پیاده رویکفشی مناسب برای پیاده روی با رویه چرم نرم  و ساختار مناسب با آناتومی پا که راحتی را ازاولین قدم تضمین می کند. زیره کفش هم از جنس ویبرامفوق العاده سبک و مقاوم استو تعادل مطلوبی بین سبکی و دوام را ارائه می­کند...
1,700,000 تومان
برند: LOMER مدل: ALBA
کفش لومر مدل آلباایده آل برای پیاده روی آلبا کفش مناسبی برای پیاده روی ست. رویه این کفش از چرم جیر نرم ساخت ایتالیا بوده و لایه داخلی نیز از جنس ضد آب مرتکس است که پای شما را در هر شرایطی خشک نگه می­دارد.. در این کفش بند ها از داخل نیم حلقه های فلزی رد می­شوند که تنظیم میزان دربرگیرندگی..
2,000,000 تومان
برند: LOMER مدل: QUARZO
کفش لومر مدل کوارزو Quarzo MTX کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند. رویه چرم نبوک این کفش دوام و راحتیرا از اولین استفاده تضمین کرده  و زیره TR Outdoor چسبندگی و ثباترا در ..
2,200,000 تومان
برند: LOMER مدل: MIPOS CANVAS
کفش لومر مدل مایپوس کانواس Maipos Sixty Six Canvas ایده آل برای پیاده روی مایپوس کانواس کفش مناسبی برای پیاده روی ست، و بدلیل متناسب بودن با آناتومی پا، از اولین قدم، راحتی را برای شما تضمین می کند. رویه این کفش از پارچه تنفسی کانواس (کرباس) است، که در رنگ های متنوعی تولید می شود. این کفش ، برای ..
3,000,000 تومان
برند: LOMER مدل: SPIRIT PLUS
کفش کوهنوردی لومر مدل اسپریت پلاسحالت منعطف بند کفش بهمراه حلقه پشت کفش، استفاده از کفش را راحت و آسان کرده است. چرم کفش نرم و مقاوم در برابر آب بوده و به لطف استحکام و نرمی قسمت پشت، برای تنفسی کردن کفش بدون آستر مناسب است. نوار های محافظ جلو پشت کفش هم که بصورت دستی کار شده اند به نرمی و ظرافت..
3,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: BALI MTX
کفش شهری لومر مدل بالی ام تی ایکسکفشی ایده‌آل برای پیاده روی و مصارف روزانه است. از آنجایی که ساختار آن بدون دوخت است به آناتومی پا نزدیک شده و راحتی و دوام بیشتر را از همان قدم اول تضمین می‌کند. رویه کفش از چرم نرم بوده که با یک ضربه گیر لاستیکی در قسمت پنجه همراه شده است. بالی همچنین..
3,400,000 تومان
برند: LOMER مدل: BIO NATURALE MTX
کفش شهری لومر مدل بایو نچورالکفش  بایو نچرال MTX کفشی ایده‌آل برای پیاده روی و مسافرت است. در طراحی این کفش با نزدیک شدن به آناتومی پا، دوام و‌ راحتی بیشتر تضمین شده است. چرم نرم استفاده شده در رویه کفش بهمراه ساختار انعطاف‌پذیر بندها که تا پنجه ادامه دارد، خیال شما را در مور..
3,400,000 تومان
برند: LOMER مدل: MAIPOS MTX
کفش شهری لومر مدل میپوس ام تی ایکسبرای پیاده‌روی و اوقات فراغت ایده‌آل است و بدلیل ساختار بدون دوخت، به آناتومی پا نزدیک شده و دوام و راحتی بیشتر را از همان اولین قدم تضمین می‌کند. چرم فول گرین رویه، حس راحتی و انعطاف را انتقال می‌دهد. در داخل کفش هم از لایه مقاوم در برابر آب..
3,400,000 تومان
برند: LOMER مدل: CRISTALLO 2 SUEDE MTX
کفش لومر مدل کریستالو 2 جیر ام تی ایکسمردانه Cristallo 2 Suede MTX Lady کریستالو 2 جیر ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال عملکرد فوق العاده، راحتی آنی وظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی ..
4,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: CRISTALLO MTX LD
کفش لومر مدل کریستالو ام تی ایکس زنانه Cristallo Suede MTX Lady کریستالو جیر ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال عملکرد فوق العاده، راحتی آنی وظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی پا است، راحتی و..
4,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: Cristallo Nubuck MTX
کفش لومر مدل کریستالو نبوک ام تی ایکس Cristallo Nubuck MTX کریستالو نبوک ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبالعملکرد فوق العاده، راحتی آنی و ظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی پا است، راحتی و دوا..
4,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: PATAGONIA ULTRA
کفش لومر مدل پاتاگونیا الترا مردانه Patagonia MTX ULTRA پاتاگونیا یک کفش هایکینگ سبک و مدرن است که درساخت آن از ترکیب چرم جیر و نایلون ضد خش استفاده شده تا زیبایی ظاهری و امکاناتتخصصی را بطور همزمان برای کاربر به ارمغان بیاورد. پاتاگونیا کفش مدرن و سبک وزنی ست، که رویه آن از نایلون ضد سایش وجیر ت..
4,200,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات