منو
سبد خرید

LOMER

برند: LOMER مدل: MIPOS CANVAS
کفش لومر مدل مایپوس کانواس Maipos Sixty Six Canvas ایده آل برای پیاده روی مایپوس کانواس کفش مناسبی برای پیاده روی ست، و بدلیل متناسب بودن با آناتومی پا، از اولین قدم، راحتی را برای شما تضمین می کند. رویه این کفش از پارچه تنفسی کانواس (کرباس) است، که در رنگ های متنوعی تولید می شود. این کفش ، برای ..
1,450,000 تومان
برند: LOMER مدل: MAIPOS66
کفش لومر مدل مایپوس جیر 66Maipos Sixty Six Suedeایده آل برای پیاده رویمایپوس جیر 66، کفش مناسبی برای پیاده روی ست، و بدلیل متناسب بودن با آناتومی پا، از اولین قدم، راحتی را برای شما تضمین می کند. رویه این کفش از جنس چرم جیر زیبا و نرم ساخته شده که راحتی کفش را بیشتر کرده است. این کفش ، ب..
1,500,000 تومان
برند: LOMER مدل: QUARZO
کفش لومر مدل کوارزو Quarzo MTX کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند. رویه چرم نبوک این کفش دوام و راحتیرا از اولین استفاده تضمین کرده  و زیره TR Outdoor چسبندگی و ثباترا در ..
1,600,000 تومان
برند: LOMER مدل: piuma
کفش لومر مدل پیوما Piuma ایده آل برای پیاده رویکفشی مناسب برای پیاده روی با رویه چرم نرم  و ساختار مناسب با آناتومی پا که راحتی را ازاولین قدم تضمین می کند. زیره کفش هم از جنس ویبرامفوق العاده سبک و مقاوم استو تعادل مطلوبی بین سبکی و دوام را ارائه می­کند...
1,700,000 تومان
برند: LOMER مدل: PATAGONIA ULTRA
کفش لومر مدل پاتاگونیا الترا مردانه Patagonia MTX ULTRA پاتاگونیا یک کفش هایکینگ سبک و مدرن است که درساخت آن از ترکیب چرم جیر و نایلون ضد خش استفاده شده تا زیبایی ظاهری و امکاناتتخصصی را بطور همزمان برای کاربر به ارمغان بیاورد. پاتاگونیا کفش مدرن و سبک وزنی ست، که رویه آن از نایلون ضد سایش وجیر ت..
2,000,000 تومان
برند: LOMER مدل: CRISTALLO MTX
کفش لومر مدل کریستالو ام تی ایکس مردانه Cristallo Suede MTX Lady کریستالو جیر ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال عملکرد فوق العاده، راحتی آنی وظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی پا است، راحتی ..
2,000,000 تومان
برند: LOMER مدل: Cristallo Nubuck MTX
کفش لومر مدل کریستالو نبوک ام تی ایکس Cristallo Nubuck MTX کریستالو نبوک ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبالعملکرد فوق العاده، راحتی آنی و ظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی پا است، راحتی و دوا..
2,200,000 تومان
کفش لومر مدل شامونی اس تی ایکس زنانه کفش لومر مدل شامونی اس تی ایکس زنانه
ناموجود
برند: LOMER مدل: CHAMONIX STX LD
کفش لومر مدل شامونی اس تی ایکس زنانه Chamonix Tattoo STX Lady مناسب برای ترکینگ های طولانی بر روی زمین های ناهموار شامونی کفش کوهنوردی ست که برای پای خانم ها طراحی شده و برای استفاده طولانی مدت در زمین های ناهموار مناسب است. این کفش از انعطاف پذیری متوسطی برخوردار است. رویه نبوک این کفش در قسمت س..
ناموجود
کفش لومر مدل مایپوس ام تی ایکس کفش لومر مدل مایپوس ام تی ایکس
ناموجود
برند: LOMER مدل: MAIPOS MTX
کفش لومر مدل مایپوس ام تی ایکسMaipos Suede Mtx ایده آل برای پیاده روی مایپوس کفش مناسبی برای پیاده روی ست، و بدلیل ساختار متناسب با آناتومی پا از اولین قدم، راحتی را برای شما تضمین می کند. رویه این کفش از چرم جیر نرم ساخت ایتالیا بوده و لایه داخلی نیز از جنس ضد آب مرتکس است. این کفش همچنین دار..
ناموجود
کفش لومر مدل آلبا کفش لومر مدل آلبا
ناموجود
برند: LOMER مدل: ALBA
کفش لومر مدل آلباایده آل برای پیاده روی آلبا کفش مناسبی برای پیاده روی ست. رویه این کفش از چرم جیر نرم ساخت ایتالیا بوده و لایه داخلی نیز از جنس ضد آب مرتکس است که پای شما را در هر شرایطی خشک نگه می­دارد.. در این کفش بند ها از داخل نیم حلقه های فلزی رد می­شوند که تنظیم میزان دربرگیرندگی..
ناموجود
کفش لومر مدل دولومیتی الترا  ام تی ایکس کفش لومر مدل دولومیتی الترا  ام تی ایکس
ناموجود
برند: LOMER مدل: DOLOMITI ULTRA MTX
کفش لومر مدل دولومیتی الترا ام تی ایکسDolomiti Ultraکفش دولومیتی که اسم خود را از کوهستانی در شمال ایتالیا گرفته، معنی واقعی یک کفش ترکینگ از الیاف و پارچه مدرن است.دولومیتی کفش ترکینگ مدرنی ست که از رویه جیر و نایلون تولید شده و در برابر سایش مقاوم می باشد. زیره ویبرام بهمراه پاشنه PU، ..
ناموجود
کفش لومر مدل مایپوس  جیر کفش لومر مدل مایپوس  جیر
ناموجود
برند: LOMER مدل: MAIPOS
کفش لومر مدل مایپوس جیر Maipos Suede آیده آل برای پیاده روی مایپوس کفش مناسبی برای پیاده روی ست، و بدلیل ساختار متناسب باآناتومی پا از اولین قدم، راحتی را برای شما تضمین می کند. رویه این کفش از چرم جیر نرم ساخت ایتالیا بوده و لایه داخلی نیز از جنس کتان و تنفس پذیر است، که دررنگ های متنوعی تولید م..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات