منو
سبد خرید

PETZL

چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka R PLUS چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka R PLUS
ناموجود
برند: PETZL مدل: Tikka R PLUS
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka R PLUSعجیب نیست که پتزل در میان غارنوردان شهرت زیادی داشته باشد. شرکتی که موسسینش جزو غارنوردان حرفه ای باشند، طبیعی است که بهترین محصولات غار نوردی را نیز بسازد. در سال 1936 که "فرناند پتزل" و "پیر شوالیه" فرانسوی به فکر ساخت ادوات غار نوردی ا..
ناموجود
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka RXP چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka RXP
ناموجود
برند: PETZL مدل: Tikka RXP
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka RXPعجیب نیست که پتزل در میان غارنوردان شهرت زیادی داشته باشد. شرکتی که موسسینش جزو غارنوردان حرفه ای باشند، طبیعی است که بهترین محصولات غار نوردی را نیز بسازد. در سال 1936 که "فرناند پتزل" و "پیر شوالیه" فرانسوی به فکر ساخت ادوات غار نوردی افتا..
ناموجود
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka XP چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka XP
ناموجود
برند: PETZL مدل: Tikka XP
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka XPعجیب نیست که پتزل در میان غارنوردان شهرت زیادی داشته باشد. شرکتی که موسسینش جزو غارنوردان حرفه ای باشند، طبیعی است که بهترین محصولات غار نوردی را نیز بسازد. در سال 1936 که "فرناند پتزل" و "پیر شوالیه" فرانسوی به فکر ساخت ادوات غار نوردی افتاد..
ناموجود
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl e+lite چراغ پیشانی پتز مدل Petzl e+lite
ناموجود
برند: PETZL مدل: e+lite
ویژگی های چراغ پیشانی پتزل ای لایت  e+lite Petzl :چراغ پیشانی پتزل ای لایت جدید e+lite بسیار کوچک و سبک برای اینکه بتوانید همیشه همراه خود داشته باشد. تا 10 سال می توانید از آن در کوله پشتی یا کیف لوازم اضطراری خود نگه داری کنید. گیره هد بند کشی ای لایت دارای یک سوت برای شرایط اض..
ناموجود
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikka
ناموجود
برند: PETZL مدل: Tikka
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl Tikkaعجیب نیست که پتزل در میان غارنوردان شهرت زیادی داشته باشد. شرکتی که موسسینش جزو غارنوردان حرفه ای باشند، طبیعی است که بهترین محصولات غار نوردی را نیز بسازد. در سال 1936 که "فرناند پتزل" و "پیر شوالیه" فرانسوی به فکر ساخت ادوات غار نوردی افتادند،..
ناموجود
چراغ پیشانی پتز مدل ACTIK چراغ پیشانی پتز مدل ACTIK
ناموجود
برند: PETZL مدل: ACTIK
هد لامپ اکتیک هدلامپی با پخس نور دوحالته همراه با نور قرمز که برای طبیعتگردی طراحی شده است. اکتیک با توان نوردهی 300 لومنی و سیستم پرتودهی ترکیبی (عریض و دور برد) کاملا مناسب ورزشهای کوهنوردی دویدن کوهپیمایی و طبیعتگردی می باشد.اکتیک دارای نور قرمز نیز می باشد که به دید در شب شما کمک میکند و البته ..
ناموجود
چراغ پیشانی ری اکتیک پتزل مدل Reactik چراغ پیشانی ری اکتیک پتزل مدل Reactik
ناموجود
برند: PETZL مدل: Reactik
چراغ پیشانی ری اکتیک پتزل مدل Reactik چراغ پیشانی ری اکتیک پتزل Reactik کوچک و فشرده، قابل شارژ مجدد و با قابلیت تنظیم نور خودکار متناسب با نیاز کاربر این چراغ پیشانی را می توان با صفت باهوش توصیف کرد.با قدرت نوردهی 220 لومنز چراغ پیشانی ری اکتیک را می توان مناسب برای فعالیت های سنگین د..
ناموجود
چراغ پیشانی پتز مدل Petzl MYO چراغ پیشانی پتز مدل Petzl MYO
ناموجود
برند: PETZL مدل: MYO
عجیب نیست که پتزل در میان غارنوردان شهرت زیادی داشته باشد. شرکتی که موسسینش جزو غارنوردان حرفه ای باشند، طبیعی است که بهترین محصولات غار نوردی را نیز بسازد. در سال 1936 که "فرناند پتزل" و "پیر شوالیه" فرانسوی به فکر ساخت ادوات غار نوردی افتادند، تنها برای خود و دوستانشان و در کار..
ناموجود
چراغ پیشانی پتزل مدل myo rxp چراغ پیشانی پتزل مدل myo rxp
ناموجود
برند: PETZL مدل: myo rxp
چراغ پیشانی پتزل مدل myo rxp با توجه به وزن متعادل آن در سر کاملا برای فعالیت های استقامتی طراحی شده است . همچنین عملکرد این چراغ پیشانی برمبنای سیستم CONSTANT LIGHTING می باشد . این تکنولوژی نوری ثابت را بدون در نظر گرفتن پر یا خالی بودن باتری فراهم می کند. قدرتمند, دارای نورپردازی با عمل..
ناموجود
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات