منو
سبد خرید

SCARPA

برند: SCARPA مدل: STIX
در داخل استیکس خمیر پلیورتان زیادی به کار رفته که راحتی بی نظیری را در آن ایجاد کرده به طوری احساس می کنید، استیکس به پای شما چسبیده است. در طراحی استیکس تمرکز و دقت فراوانی روی پنجه و پاشنه پا صورت گرفته است و برای بالا بردن کیفیت چسبندگی زیره، از سیستم آر.ایی.بی در آن استفاده شده است. جنس..
1,000,000 تومان
برند: SCARPA مدل: ORIGIN WMN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین زنانه ORIGIN WMN این کفش که بر روی یک قالب کم حجم برای خانم های تازه کار ساخته شده،  با رویه چرم جیر نرم خود بسیار راحت بوده و پوشیدن و در آوردن آن بسیار آسان است. طراحی تخت و  قسمت پنجه با زاویه کم، این کفش را به یک گزینه عالی برای استفاده در ک..
1,800,000 تومان
برند: SCARPA مدل: ORIGIN MEN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین مردانه ORIGIN این کفش با رویه چرم جیر نرم خود بسیار راحت بوده و پوشیدن و در آوردن آن بسیار آسان است. طراحی تخت و  قسمت پنجه با زاویه کم، این کفش را به یک گزینه عالی برای استفاده در کل روز تبدیل می­‌کند. کفش سنگنوردی اورجین برنده جایزه ادیتور چ..
1,800,000 تومان
برند: SCARPA مدل: MOJITO
کفش اسکارپا مدل موجیتوMojitoمناسب برای: طبیعت گردی های سبک، رفت و آمد های روزانه و پیاده روی های شهریموجیتو پرطرفدارترین کفش شهری اسکارپا است، این کفش با ظاهر فوق‌العاده خود توانسته نظر دوستدارن طبیعت و کوهستان را به خود جلب کند، تا کفشی متفاوت با کارایی‌های خاص، برای زندگی..
2,150,000 تومان
برند: SCARPA مدل: FORCE V WMN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی زنانه FORCE Vکفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی زنانه که بر پایه قالب زنانه با حجم کمتر ساخته شده است،  ترکیب فوق العاده ای از راحتی و تکنولوژی را ارائه می‌­دهد. طراحی تخت به همراه پنچه زاویه دار راز راحتی بالای این کفش است. کفشی که در سنگنوردی، همو..
2,400,000 تومان
برند: SCARPA مدل: FORCE V MEN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی مردانه FORCE Vکفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی مردانه ترکیب فوق العاده ای از راحتی و تکنولوژی را ارائه می­‌دهد. طراحی تخت به همراه پنچه زاویه دار راز راحتی بالای این کفش است. کفشی که در سنگنوردی، همواره وقتی آسودگی، راحتی و کارایی نیاز باشد، از تمام رق..
2,400,000 تومان
برند: SCARPA مدل: VAPOR V WMN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی زنانه VAPOR V WMN این کفش 2 بند، فوق العاده تطبیق پذیر و راحت است. این کفش کمی نامتقارن، با خمیدگی رو به پایین و قسمت پنجه زاویه دار، تعادلی از اصطکاک گیری مطمئن و قدرت پنجه  اصلاح شده را ارائه می­دهد.   تکنولوژی های به کار رفته ..
2,500,000 تومان
برند: SCARPA مدل: VAPOR V MEN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی مردانه VAPOR V این کفش 2 بند، فوق العاده تطبیق پذیر و راحت است. این کفش کمی نامتقارن، با خمیدگی رو به پایین و قسمت پنجه زاویه دار، تعادلی از اصطکاک گیری مطمئن و قدرت پنجه  اصلاح شده را ارائه می­‌دهد.   تکنولوژی های به کار رف..
2,500,000 تومان
برند: SCARPA مدل: ZEN PRO
کفش اسکارپا مدل ذن پرو مردانهZen Proمناسب برای اپروچ های فنی، مسیر های آهن کوب، اپروچ کلاسیک در مسیر های آلپاین و فعالیت های ورزشیانتخاب با دقت متریال بکار رفته و توجه به جزئیات و رنگ ها، کفش ذن پرو را متفاوتر از دیپر مدل‌های مشابه ساخته است. مواد بکار رفته در این کفش به نحوی انتخاب..
2,600,000 تومان
برند: SCARPA مدل: PROTON WMN
کفش آلپاین رانینگ پروتون زنانه اسکارپاPROTON WMNکفش آلپاین رانینگ پروتون زنانه اسکارپا یک کفش با ثبات، ساختار یافته و چند منظوره است که دوندگانسنگین وزن می­توانند از آن برای مسابقات و تمرین در مسافت های طولانی استفادهکنند. این کفش به لطف ضربه گیری فوق العاده، برای دوندگانی که بر روی پا..
2,600,000 تومان
برند: SCARPA مدل: PROTON
کفش آلپاین رانینگ پروتون مردانه اسکارپاPROTON کفش آلپاین رانینگ پروتون مردانه اسکارپا یک کفش با ثبات، ساختار یافته و چند منظوره است که دوندگان سنگین وزن می­توانند از آن برای مسابقات و تمرین در مسافت های طولانی استفاده کنند. این کفش به لطف ضربه گیری فوق العاده، برای دوندگانی که بر ر..
2,600,000 تومان
برند: SCARPA مدل: ZEN LITE GTX
کفش اسکارپا مدل ذن لایت  GTXمردانهZEN LITE GTX مناسب برای اپروچ، هایکینگ های سرعتی و فعالیت های ورزشیانتخاب با دقت متریال بکار رفته و توجه به جزئیات و رنگ ها، کفش ذن لایت را متفاوت ساخته است. مواد بکار رفته در این کفش به نحوی انتخاب شده اند که کارایی، عملکرد، راحتی و تنفس پذیری..
2,800,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 64 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات