منو
سبد خرید

اپروچ

اپروچ(دسترسی)

برند: SCARPA مدل: ZEN PRO
کفش اسکارپا مدل ذن پرو مردانهZen Proمناسب برای اپروچ های فنی، مسیر های آهن کوب، اپروچ کلاسیک در مسیر های آلپاین و فعالیت های ورزشیانتخاب با دقت متریال بکار رفته و توجه به جزئیات و رنگ ها، کفش ذن پرو را متفاوتر از دیپر مدل‌های مشابه ساخته است. مواد بکار رفته در این کفش به نحوی انتخاب..
2,600,000 تومان
برند: SCARPA مدل: MORAINE PLUS
کفش اسکارپا مدل مورین پلاس GTX مردانهMoraine Plus GTXمناسب برای ترکینگ سبک و پیاده روی بر روی زمین های ترکیبی: از مسیر های کوهستانی تا سفر های شهریرویه کفش از چرم نبوک 1.6 میلی متری و لایه داخلی تنفسی و ضد آب گورتکس تشکیل شده است. طول بیشتر قسمت بند کفش که از کفش های کوهنوردی گرفته شده، ..
3,000,000 تومان
برند: SCARPA مدل: MORAIN PLUS WMN
کفش اسکارپا مدل مورین پلاس GTXزنانهMoraine Plus GTX WMN  مناسب برای ترکینگ سبک و پیاده روی بر روی زمینهای ترکیبی: از مسیر های کوهستانی تا سفر های شهری رویه کفش از چرم نبوک 1.6 میلی متری و لایه داخلی تنفسی وضد آب گورتکس تشکیل شده است. طول بیشتر قسمت بند کفش که از کفش های کوهنوردی گرف..
3,000,000 تومان
کفش اسکارپا مدل ویتامین
ناموجود
برند: SCARPA مدل: VITAMIN
کفش اسکارپا مدل ویتامینکفش ویتامین کفشی فنی ست که برای برنامه های اپروچ طراحی شده است. نوار لاستیکی که در قسمت پنجه قرار گرفته، از سایش کفش در برخورد با سنگ جلوگیری می کند. زیبایی و راحتی بی نظیر مناسب برای اپروچ، مسیرهای آهنکوب، ترکینگ سبک  بندها از..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل ویتامین جی تی ایکس
ناموجود
برند: SCARPA مدل: VITAMIN GTX
کفش اسکارپا مدل ویتامین جی تی ایکسکفش ویتامین جی تی ایکس کفشی فنی و ضد آب است، که برای برنامه های اپروچ طراحی شده است. نوار لاستیکی که در قسمت پنجه قرار گرفته، از سایش کفش در برخورد با سنگ جلوگیری می کند. طراحی جذاب و راحتی بی نظیر  مناسب برای اپروچ، مسیرهای آهنکو..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل ذن پرو زنانه کفش اسکارپا مدل ذن پرو زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: ZEN PRO WMN
کفش اسکارپا مدل ذن پرو زنانهZen Pro WMN مناسب برای اپروچ های فنی، مسیر های آهن کوب، اپروچ کلاسیک در مسیر های آلپاین و فعالیت های ورزشیانتخاب با دقت متریال بکار رفته و توجه به جزئیات و رنگ ها، کفش ذن پرو را متفاوت ساخته است. مواد بکار رفته در این کفش به نحوی انتخاب شده اند که کارایی،..
ناموجود
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات