منو
سبد خرید

بک پکینگ

بک پکینگ(کوهنوردی)

برند: LOMER مدل: PELMO STX
کفش کوهنوردی پلمو اس تی ایکس لومرپلمو یک کفش کوهنوردی بکپکینگ از سری کفش های کلاسیک لومر، با رویه ای بدون درز از چرم نوبوک 2.6/2.8 میلی متر است که با مراقبت صحیح، عمری طولانی خواهد داشت. پوشش داخلی کفش کوهنوردی، لایه تنفسی و ضد آب سیمپاتکس می باشد و نوار لاستیکی ویبرام به کار رفته در این کفش برا..
7,400,000 تومان
برند: LOMER مدل: PELMO PRO STX
کفش کوهنوردی پلمو پرو اس تی ایکس لومرپلمو یک کفش کوهنوردی بکپکینگ از سری کفش های کلاسیک لومر، با رویه ای بدون درز از چرم نوبوک 2.6/2.8 میلی متر است که با مراقبت صحیح، عمری طولانی خواهد داشت. پوشش داخلی کفش کوهنوردی، لایه تنفسی و ضد آب سیمپاتکس می باشد و نوار لاستیکی ویبرام به کار رفته در این کفش..
7,800,000 تومان
کفش اسکارپا مدل رولوشن پرو جی تی ایکس زنانه کفش اسکارپا مدل رولوشن پرو جی تی ایکس زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: REVOLUTION PRO GTX WMN
کفش اسکارپا مدل رولوشن پرو جی تی ایکس زنانهScarpa R-Evo Pro GTX WMN مناسب برای ترکینگ قدرتی، مسیر های آهن کوب و فعالیت های پر تحرک در ارتفاعات.رولوشن پرو  اسکارپا با ترکیبی از کیفیت، طراحی خاص، سبکی و تکنولوژی‌های ویژه خود، کفش مناسبی برای برنامه‌های پر هیجان و سرعتی ..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل مایتوس تک زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: MYTHOS TECH GTX WMN
کفش اسکارپا مدل مایتوس تک زنانهدر مورد یک کفش ایتالیایی که دلیل یک برنامه ی کوهنوردی می شود، چه می دانید؟مایتوس تک نتیجه چند دهه تجربه اسکارپا است. این کفش ورژن زنانه کنسیس تک می باشد.مایتوس تک برای بک پکینگ و ترکینگ در مسیرهای فنی مناسب می باشد. تکنولوژی active fit به کار رفته شده در ای..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل کنسیس تک مردانه کفش اسکارپا مدل کنسیس تک مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: KINESIS TECH GTX
در مورد یک کفش ایتالیایی که دلیل یک برنامه ی کوهنوردی می شود، چه می دانید؟کنسیس تک نتیجه چند دهه تجربه اسکارپا است. کنسیس تک برای بک پکینگ و ترکینگ در مسیرهای فنی مناسب می باشد. تکنولوژی active fit به کار رفته شده در این کفش نهایت راحتی در سخت ترین شرایط را فراهم می کند...
ناموجود
کفش اسکارپا مدل کنسیس جی تی ایکس مردانه کفش اسکارپا مدل کنسیس جی تی ایکس مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: KINESIS GTX
کفش اسکارپا مدل کنسیس جی تی ایکس مردانه رویه کنسیس جی تی ایکس از چرم جیر مرغوب استفاده شده. مدل های مجموعه اکتیو فیت با زیره ای که شرکت ویبرام مخصوص اسکارپا تولید کرده است، مجهز شده اند، تا کوهنوردان بتوانند در مسیرهای ناهموار، استوارتر گام بردارند؛ اسکارپا با تزریق ضربه گیر عالی در لایه می..
ناموجود
کفش لوا مدل تیبت جی تی ایکس زنانه
ناموجود
برند: LOWA مدل: TIBET GTX WMN
این کفش برای بک پکینگ و حمل بارهای سنگین برای فواصل طولانی مدت، طراحی شده است. تکنولوژی فلکس فیت لوا اجازه می دهد، تا حرکت طبیعی مچ پا به آسانی صورت گیرد. پوشش داخلی این کفش، پارچه ضد آب تنفسی گورتکس می باشد.  رویه نوبوک پوشش داخلی گورتکس زیره ماسای ..
ناموجود
کفش لوا مدل تیبت جی تی ایکس مردانه کفش لوا مدل تیبت جی تی ایکس مردانه
ناموجود
برند: LOWA مدل: TIBET GTX
این کفش برای بک پکینگ و حمل بارهای سنگین برای فواصل طولانی مدت، طراحی شده است. تکنولوژی فلکس فیت لوا اجازه می دهد، تا حرکت طبیعی مچ پا به آسانی صورت گیرد. پوشش داخلی این کفش، پارچه ضد آب تنفسی گورتکس می باشد. رویه نوبوکپوشش داخلی گورتکسزیره ماسایوزن 900 گرم..
ناموجود
کفش لوا مدل تیکام جی تی ایکس مردانه کفش لوا مدل تیکام جی تی ایکس مردانه
ناموجود
برند: LOWA مدل: TICAM GTX
تیکام کفشی سبک و مناسب بک پکینگ می باشد. پوشش داخلی این کفش پارچه ضد آب تنفسی گورتکس می باشد. رویه جیر پوشش داخلی  گورتکس زیره آپ تریل ویبرام وزن 844 گرم (یک لنگه 8 سایز) ..
ناموجود
کفش لوا مدل رنجر جی تی ایکس
ناموجود
برند: LOWA مدل: RANGER GTX
رنجر برای بک پکینگ مناسب است. لایه داخلی آن پارچه ضد آب تنفسی گورتکس می باشد.رویه نوبوکپوشش داخلی گورتکسزیره ویبراموزن 848 گرم(یک لنگه سایز8) ..
ناموجود
کفش لوا مدل پردازو جی تی ایکس مردانه کفش لوا مدل پردازو جی تی ایکس مردانه
ناموجود
برند: LOWA مدل: PREDAZZO GTX
پردازو برای برنامه های بک پکینگ مناسب می باشد. پوشش داخلی آن پارچه ضد آب تنفسی گورتکس می باشد.رویه چرم جیر پوشش داخلی گورتکس زیره مولاز ویبراموزن 852 گرم (یک لنگه سایز 8) ..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات