منو
سبد خرید

کیسه خواب الیاف میلت مدل Millet BAIKAL 750

کیسه خواب الیاف میلت مدل Millet BAIKAL 750
کیسه خواب الیاف میلت مدل Millet BAIKAL 750
ناموجود
کیسه خواب الیاف میلت مدل Millet BAIKAL 750
کیسه خواب الیاف میلت مدل Millet BAIKAL 750

افرادي که اهل سفرهاي کويري و کمپينگ هستند حتما با کيسه خواب آشنايي دارند. شايد استراحت در بيابان و کوه سخت به نظر برسد اما انتخاب يک کيسه خواب مناسب لذت استراحت در اين شرايط سخت را به شما هديه مي‌کند. لزوم وجود کيسه خواب مناسب براي کوهنوردان حرفه‌اي پوشيده نيست. کيسه خوابي که در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و محافظ خوبي براي فرد در برابرسرما و شرايط بد آب و هوايي باشد.

کيسه خواب‌ها به دو دسته کيسه خواب مستطيلي شکل و موميايي شکل تقسيم مي‌شوند. کيسه خواب‌هاي مستطيل شکل اندازه بزرگتري نسبت به موميايي شکل دارد و چون نمي‌توان آن را داخل کوله پشتي قرار داد بيشتر براي استراحت در کمپ‌هاي بزرگ اين نوع کيسه خواب‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند و از کيسه خواب‌هاي موميايي شکل براي کوهنوردي و کويرنوردي استفاده مي‌شود. کيسه خواب‌ها معمولا دو نوع عايق‌بندي دارند، الياف مصنوعي و پر غاز يا قو که هر کدام داراي يکسري ويژگي‌هايي مي‌باشد. کيسه‌هايي که با پر عايق بندي شده باشند نرم‌تر و گرم‌تر از الياف مصنوعي هستند و قيمت بالاتري هم نسبت به نوع الياف مصنوعي دارند. الياف مصنوعي زود خيس نمي‌شوند و رطوبت کمي را به خود جذب مي‌کنند.

کيسه خواب Baikal 750 Reg محصول شرکت Millet است. با عايقي از جنس الياف مصنوعي و قابليت دفع رطوبت. از اين کيسه خواب مي‌توان در دماي 6- درجه سانتي گراد استفاده کرد که از اين نظر بسيار مناسب براي استفاده کوهنورداني است که قصد فتح قله‌هاي برفي را دارند. پوشش خارجي اين کيسه خواب طوري طراحي شده است که در مقابل آب، باد و سرما مقاوم مي‌باشد.


: FABRICS

Fill : SuperMix Fiber

3D mix of hollow silicone-coated fibers

Top: 1x100g/m². Bottom: 1x100g/m²

Outside shell: Polyamide 40D/255T ripstop

Inside lining: 50D/300T Polyester

: OTHER

Capacity: 3,5 L

Weight : 0,790kg

Comfort temperature : 10°C

Limit temperature : 5°C

Extrem temperature : -7°C

کیسه خواب الیاف میلت مدل Millet BAIKAL 750
  • موجودی: ناموجود
  • برند: MILLET
  • مدل: BAIKAL 750
  • ISBN: 0501037
محصولات فروخته شده: 1
محصولات بازدید شده: 1182
ناموجود

گزینه های موجود

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات