منو
سبد خرید

برند: BRIDGEADALE مدل: alpine tour
جوراب کوهنوردی و اسکی بریجدل Bridgedale Merinofusion Alpine Tour در این جوراب از تکنولوژی فوق العاده MERINO FUSION استفاده شده که آن را نسبت به جوراب های سایر برندها متمایز کرده است. طراحی شده با طول بلند و پشم مرینو برای حداکثر گرما در شرایط جوی سرد ، اسکی و انواع فعالیت های کوهنور..
260,000 تومان
جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید دیمون مردانه جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید دیمون مردانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: speed demon
مردانهفرم:ساق بلندسبک و بسیار تنفسی. لایه ضد شوک منطقه­ای T2 زیر پا برای محافظت در برابر ضربه. تهویه هدفمندهوا پاها را خنک نگه می دارد.ترکیبات:20% پشم مرینوس55% نایلون/پلی آمید23% پلی پروپیلنEndurofil™  2% الاستانLYCRA®..
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: multisport women
زنانهفرم:ساق کوتاهسبک و تنفسی با در برگیرندگی کامل پا. باف توری شکل، گردش هوا را ممکن می­سازد در حالیکه لایه ضخیم تر ضربه گیر در نواحی زیر پاشنه، زیر برجستگی زیر انگشتان، و زیر خود انگشتان پا از آنها محافظت می­کند.ترکیبات:28% پشم مرینوس42% نایلون/پلی آمید28%&n..
موجود
جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل مولتی اسپرت مردانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: multisport men
مردانهفرم:ساق کوتاهسبک و تنفسی با در برگیرندگی کامل پا. باف توری شکل، گردش هوا را ممکن می­سازد در حالیکه لایه ضخیم تر ضربه گیر در نواحی زیر پاشنه، زیر برجستگی زیر انگشتان، و زیر خود انگشتان پا از آنها محافظت می­کند.ترکیبات:28% پشم مرینوس42% نایلون/پلی آمید28% ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید تریل زنانه جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید تریل زنانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: speed trail women
زنانهفرم:¾ایجاد تهویه هوا با استفاده از پشم مرینوس. لایه ضد شوک منطقه­ای T2 زیر پا در نقاط اصلی برای محافظت در برابر ضربه. لبه بلند جوراب در بالای قوزک پاترکیبات:22% پشم مرینوس/ Laine Merino21% پلی استرCoolmax® 55% نایلون/پلی آمید2% الاستانLYCR..
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail light women
زنانهفرم:¾جورابی سبک و کوتاه که برای فعالیت های روزمره و هایکینگ های روزانه در هوای گرم طراحی شده است. استفاده از Bridgedale WoolFusion®  خشکی و راحتی پا، در داخل و خارج از مسیر را تضمین می­کند.Enduro Wool 38%42% نایلون/پلی آمید19% پلی پروپیلنEndurof..
موجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail light
مردانهفرم:4/3جورابی سبک و کوتاه که برای فعالیت های روزمره و هایکینگ های روزانه در هوای گرم طراحی شده است. استفاده از Bridgedale WoolFusion®  خشکی و راحتی پا، در داخل و خارج از مسیر را تضمین می­کند.   ترکیبات:Enduro Wool 38% 42% نایلون/پلی..
موجود
برند: BRIDGEADALE مدل: Cushioned City
مردانهفرم:شهریلایه ضربه گیر ظریف زیر پا گرما و راحتی را برای پا فراهم می­کند. الیاف Endurofi l™ به جذب رطوبت پا و دوام جوراب کمک می­کند. ترکیبات:40% پشم مرینوس40% پلی پروپیلن/Endurofil™  18% نایلون/پلی آمید2% الاستانLYCRA..
موجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail women
زنانه فرم:ساق بلندراحتی همیشگی در طول روز در اب و هوای گرم و خیلی گرممناسب برای فعالیت هایی مثل سفرهای ماجراجویانه، فیتنس یا پیاده روی و هایکینگ های روزانه در آب و هوای مشابه شمال اروپاترکیبات:19% پشم مرینوس53% پلی استر Coolmax®27% نایلون/پلی آمی..
موجود
جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل تریل مردانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail men
مردانهفرم:ساق بلند راحتی همیشگی در طول روز در اب و هوای گرم و خیلی گرممناسب برای فعالیت هایی مثل سفرهای ماجراجویانه، فیتنس یا پیاده روی و هایکینگ های روزانه در آب و هوای مشابه شمال اروپاترکیبات:19% پشم مرینوس53% پلی استرCoolmax® 27% نایلون/پ..
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: light trail women
زنانهاندازه:ساق بلندلایه ضربه گیر ظریف زیر پا برای هایکینگ های روزانه و سایر فعالیت های اوت دور در هوای گرم. اتسفاده از کتان و Coolmax® برای راحتی بیشتر.ترکیبات:58% پلی استرCoolmax® 26% پنبه شانه شده15% نایلون/پلی آمید1%/الاستانLYCRA® ..
موجود
جوراب بیس کوهنوردی بریجیدل مدل لاینر کول مکس زنانه جوراب بیس کوهنوردی بریجیدل مدل لاینر کول مکس زنانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: Coolmax® Liner women
زنانهفرم:ساق بلندبافت ظریف و Coolmax® نرم خاصیت جذب و رد کردن رطوبت برای خشک ماندن پا را ممکن ساخته و به بهداشت و پاکیزگی آن کمک می­کند. پیشنهاد می­شود این جوراب بیس را زیر یکی دیگر از جوراب های بریجدل بپوشید.ترکیبات:53% پلی استرCoolmax®32% نایلون/پلی آمید..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات