منو
سبد خرید

جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید دیمون مردانه جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید دیمون مردانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: speed demon
مردانهفرم:ساق بلندسبک و بسیار تنفسی. لایه ضد شوک منطقه­ای T2 زیر پا برای محافظت در برابر ضربه. تهویه هدفمندهوا پاها را خنک نگه می دارد.ترکیبات:20% پشم مرینوس55% نایلون/پلی آمید23% پلی پروپیلنEndurofil™  2% الاستانLYCRA®..
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: multisport women
زنانهفرم:ساق کوتاهسبک و تنفسی با در برگیرندگی کامل پا. باف توری شکل، گردش هوا را ممکن می­سازد در حالیکه لایه ضخیم تر ضربه گیر در نواحی زیر پاشنه، زیر برجستگی زیر انگشتان، و زیر خود انگشتان پا از آنها محافظت می­کند.ترکیبات:28% پشم مرینوس42% نایلون/پلی آمید28%&n..
موجود
جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل مولتی اسپرت مردانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: multisport men
مردانهفرم:ساق کوتاهسبک و تنفسی با در برگیرندگی کامل پا. باف توری شکل، گردش هوا را ممکن می­سازد در حالیکه لایه ضخیم تر ضربه گیر در نواحی زیر پاشنه، زیر برجستگی زیر انگشتان، و زیر خود انگشتان پا از آنها محافظت می­کند.ترکیبات:28% پشم مرینوس42% نایلون/پلی آمید28% ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید تریل زنانه جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل اسپید تریل زنانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: speed trail women
زنانهفرم:¾ایجاد تهویه هوا با استفاده از پشم مرینوس. لایه ضد شوک منطقه­ای T2 زیر پا در نقاط اصلی برای محافظت در برابر ضربه. لبه بلند جوراب در بالای قوزک پاترکیبات:22% پشم مرینوس/ Laine Merino21% پلی استرCoolmax® 55% نایلون/پلی آمید2% الاستانLYCR..
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail light women
زنانهفرم:¾جورابی سبک و کوتاه که برای فعالیت های روزمره و هایکینگ های روزانه در هوای گرم طراحی شده است. استفاده از Bridgedale WoolFusion®  خشکی و راحتی پا، در داخل و خارج از مسیر را تضمین می­کند.Enduro Wool 38%42% نایلون/پلی آمید19% پلی پروپیلنEndurof..
موجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail light
مردانهفرم:4/3جورابی سبک و کوتاه که برای فعالیت های روزمره و هایکینگ های روزانه در هوای گرم طراحی شده است. استفاده از Bridgedale WoolFusion®  خشکی و راحتی پا، در داخل و خارج از مسیر را تضمین می­کند.   ترکیبات:Enduro Wool 38% 42% نایلون/پلی..
موجود
برند: BRIDGEADALE مدل: Cushioned City
مردانهفرم:شهریلایه ضربه گیر ظریف زیر پا گرما و راحتی را برای پا فراهم می­کند. الیاف Endurofi l™ به جذب رطوبت پا و دوام جوراب کمک می­کند. ترکیبات:40% پشم مرینوس40% پلی پروپیلن/Endurofil™  18% نایلون/پلی آمید2% الاستانLYCRA..
موجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail women
زنانه فرم:ساق بلندراحتی همیشگی در طول روز در اب و هوای گرم و خیلی گرممناسب برای فعالیت هایی مثل سفرهای ماجراجویانه، فیتنس یا پیاده روی و هایکینگ های روزانه در آب و هوای مشابه شمال اروپاترکیبات:19% پشم مرینوس53% پلی استر Coolmax®27% نایلون/پلی آمی..
موجود
جوراب کوهنوردی بریجیدل مدل تریل مردانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: trail men
مردانهفرم:ساق بلند راحتی همیشگی در طول روز در اب و هوای گرم و خیلی گرممناسب برای فعالیت هایی مثل سفرهای ماجراجویانه، فیتنس یا پیاده روی و هایکینگ های روزانه در آب و هوای مشابه شمال اروپاترکیبات:19% پشم مرینوس53% پلی استرCoolmax® 27% نایلون/پ..
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: light trail women
زنانهاندازه:ساق بلندلایه ضربه گیر ظریف زیر پا برای هایکینگ های روزانه و سایر فعالیت های اوت دور در هوای گرم. اتسفاده از کتان و Coolmax® برای راحتی بیشتر.ترکیبات:58% پلی استرCoolmax® 26% پنبه شانه شده15% نایلون/پلی آمید1%/الاستانLYCRA® ..
موجود
جوراب بیس کوهنوردی بریجیدل مدل لاینر کول مکس زنانه جوراب بیس کوهنوردی بریجیدل مدل لاینر کول مکس زنانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: Coolmax® Liner women
زنانهفرم:ساق بلندبافت ظریف و Coolmax® نرم خاصیت جذب و رد کردن رطوبت برای خشک ماندن پا را ممکن ساخته و به بهداشت و پاکیزگی آن کمک می­کند. پیشنهاد می­شود این جوراب بیس را زیر یکی دیگر از جوراب های بریجدل بپوشید.ترکیبات:53% پلی استرCoolmax®32% نایلون/پلی آمید..
ناموجود
جوراب بیس کوهنوردی بریجیدل مدل لاینر کول مکس مردانه جوراب بیس کوهنوردی بریجیدل مدل لاینر کول مکس مردانه
ناموجود
برند: BRIDGEADALE مدل: Coolmax® Liner men
مردانهفرم:ساق بلندبافت ظریف و Coolmax® نرم خاصیت جذب و رد کردن رطوبت برای خشک ماندن پا را ممکن ساخته و به بهداشت و پاکیزگی آن کمک می­کند. پیشنهاد می­شود این جوراب بیس را زیر یکی دیگر از جوراب های بریجدل بپوشید.ترکیبات:57% پلی استرCoolmax®20% نایلون/پلی آمی..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات