منو
سبد خرید

سنگنوردی

سنگنوردی

کفش سنگنوردی اسکارپا مدل استیکس
ناموجود
برند: SCARPA مدل: STIX
در داخل استیکس خمیر پلیورتان زیادی به کار رفته که راحتی بی نظیری را در آن ایجاد کرده به طوری احساس می کنید، استیکس به پای شما چسبیده است. در طراحی استیکس تمرکز و دقت فراوانی روی پنجه و پاشنه پا صورت گرفته است و برای بالا بردن کیفیت چسبندگی زیره، از سیستم آر.ایی.بی در آن استفاده شده است. جنس..
ناموجود
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل مگو کفش سنگنوردی اسکارپا مدل مگو
ناموجود
برند: SCARPA مدل: MAGO
مگو کفشی ست مثال زدنی، این ادعا گواه جوایز متعددی است که این کفش به خود اختصاص داده است. سیستم کششی آن انرژی پا بر روی سنگ و صخره را تنظیم کرده و موجب انتقال دقیق نیروی پا در جای مناسب می شود. این کفش برای سنگنوردی در سالن و صخره طبیعی با تی پی اس ( حمایت کننده پنجه پا ) مجهز شده که نیرو را روی انگش..
ناموجود
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین زنانه کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: ORIGIN WMN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین زنانه ORIGIN WMN این کفش که بر روی یک قالب کم حجم برای خانم های تازه کار ساخته شده،  با رویه چرم جیر نرم خود بسیار راحت بوده و پوشیدن و در آوردن آن بسیار آسان است. طراحی تخت و  قسمت پنجه با زاویه کم، این کفش را به یک گزینه عالی برای استفاده در ک..
ناموجود
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین مردانه کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: ORIGIN MEN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل اورجین مردانه ORIGIN این کفش با رویه چرم جیر نرم خود بسیار راحت بوده و پوشیدن و در آوردن آن بسیار آسان است. طراحی تخت و  قسمت پنجه با زاویه کم، این کفش را به یک گزینه عالی برای استفاده در کل روز تبدیل می­‌کند. کفش سنگنوردی اورجین برنده جایزه ادیتور چ..
ناموجود
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی  زنانه کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی  زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: FORCE V WMN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی زنانه FORCE Vکفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی زنانه که بر پایه قالب زنانه با حجم کمتر ساخته شده است،  ترکیب فوق العاده ای از راحتی و تکنولوژی را ارائه می‌­دهد. طراحی تخت به همراه پنچه زاویه دار راز راحتی بالای این کفش است. کفشی که در سنگنوردی، همو..
ناموجود
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی مردانه کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: FORCE V MEN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی مردانه FORCE Vکفش سنگنوردی اسکارپا مدل فورس وی مردانه ترکیب فوق العاده ای از راحتی و تکنولوژی را ارائه می­‌دهد. طراحی تخت به همراه پنچه زاویه دار راز راحتی بالای این کفش است. کفشی که در سنگنوردی، همواره وقتی آسودگی، راحتی و کارایی نیاز باشد، از تمام رق..
ناموجود
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی زنانه کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: VAPOR V WMN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی زنانه VAPOR V WMN این کفش 2 بند، فوق العاده تطبیق پذیر و راحت است. این کفش کمی نامتقارن، با خمیدگی رو به پایین و قسمت پنجه زاویه دار، تعادلی از اصطکاک گیری مطمئن و قدرت پنجه  اصلاح شده را ارائه می­دهد.   تکنولوژی های به کار رفته ..
ناموجود
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی مردانه کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: VAPOR V MEN
کفش سنگنوردی اسکارپا مدل ویپور وی مردانه VAPOR V این کفش 2 بند، فوق العاده تطبیق پذیر و راحت است. این کفش کمی نامتقارن، با خمیدگی رو به پایین و قسمت پنجه زاویه دار، تعادلی از اصطکاک گیری مطمئن و قدرت پنجه  اصلاح شده را ارائه می­‌دهد.   تکنولوژی های به کار رف..
ناموجود
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات