منو
سبد خرید

هایکینگ

هایکینگ(مسیرهای کوهپیمایی مسطح)

برند: LOMER مدل: QUARZO
کفش لومر مدل کوارزو Quarzo MTX کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند کوارزو مناسب برای کسانی است که به دنبال تعادلی بین راحتی، کارایی وهزینه هستند. رویه چرم نبوک این کفش دوام و راحتیرا از اولین استفاده تضمین کرده  و زیره TR Outdoor چسبندگی و ثباترا در ..
2,200,000 تومان
برند: SCARPA مدل: MORAINE GTX
کفش اسکارپا مدل مورین GTXمردانهMoraine GTXمناسب برای ترکینگ سبک بر روی زمین های ترکیبیو پیاده روی در مسیر های کوهستانیرویه کفش از چرم جیر 1.8 میلی متری مقاوم در برابر آب و لایه داخلیتنفسی و ضد آب گورتکس تشکیل شده است. طول بیشتر قسمت بند کفش که از کفش هایکوهنوردی گرفته شده، راحتی آنی و تن..
2,800,000 تومان
برند: LOMER مدل: CRISTALLO 2 SUEDE MTX LD
کفش لومر مدل کریستالو 2 جیر ام تی ایکس زنانه Cristallo 2 Suede MTX Lady کریستالو 2 جیر ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال عملکرد فوق العاده، راحتی آنی وظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی ..
4,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: CRISTALLO 2 SUEDE MTX
کفش لومر مدل کریستالو 2 جیر ام تی ایکسمردانه Cristallo 2 Suede MTX Lady کریستالو 2 جیر ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال عملکرد فوق العاده، راحتی آنی وظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی ..
4,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: CRISTALLO MTX LD
کفش لومر مدل کریستالو ام تی ایکس زنانه Cristallo Suede MTX Lady کریستالو جیر ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال عملکرد فوق العاده، راحتی آنی وظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی پا است، راحتی و..
4,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: Cristallo Nubuck MTX
کفش لومر مدل کریستالو نبوک ام تی ایکس Cristallo Nubuck MTX کریستالو نبوک ام تی ایکس بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبالعملکرد فوق العاده، راحتی آنی و ظاهری به روز هستند. کریستالو مناسب پیاده روی، سفرهای تابستانی، ترکینگ و هایکینگ است.از آنجا که طراحی کفش متناسب با آناتومی پا است، راحتی و دوا..
4,100,000 تومان
برند: LOMER مدل: PATAGONIA ULTRA LD
  Patagonia MTX ULTRALady پاتاگونیا یک کفش هایکینگ سبک و مدرن است که درساخت آن از ترکیب چرم جیر و نایلون ضد خش استفاده شده تا زیبایی ظاهری و امکاناتتخصصی را بطور همزمان برای کاربر به ارمغان بیاورد. پاتاگونیا کفش مدرن و سبک وزنی ست، که رویه آن از نایلون ضد سایش و جیر تولید شده و در برابر ..
4,200,000 تومان
برند: LOMER مدل: PATAGONIA ULTRA
کفش لومر مدل پاتاگونیا الترا مردانه Patagonia MTX ULTRA پاتاگونیا یک کفش هایکینگ سبک و مدرن است که درساخت آن از ترکیب چرم جیر و نایلون ضد خش استفاده شده تا زیبایی ظاهری و امکاناتتخصصی را بطور همزمان برای کاربر به ارمغان بیاورد. پاتاگونیا کفش مدرن و سبک وزنی ست، که رویه آن از نایلون ضد سایش وجیر ت..
4,200,000 تومان
کفش اسکارپا مدل مورین  جی تی ایکس زنانه کفش اسکارپا مدل مورین  جی تی ایکس زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: MORAINE GTX WMN
کفش اسکارپا مدل مورین GTXزنانهMoraine GTX WMN مناسب برای ترکینگ سبک بر روی زمین های ترکیبیو پیاده روی در مسیر های کوهستانی رویه کفش از چرم جیر 1.8 میلی متری مقاوم در برابر آب و لایه داخلی تنفسی و ضد آب گورتکس تشکیلشده است. طول بیشتر قسمت بند کفش که از کفش های کوهنوردی گرفته شده..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل میسترال جی تی ایکس کفش اسکارپا مدل میسترال جی تی ایکس
ناموجود
برند: SCARPA مدل: MISTRAL GTX
مسیترال کفشی مناسب برای هایکینگ در سه فصل می باشد، که برای هوای بارانی هم ایده آل است. به خاطر زیره تزریق شده، راحتی را از همان لحظه اول احساس می‌کنید. رویه: چرم جیر آبگریز لایه داخلی: گورتکس وزن 539 گرم (یک لنگه سایز 42)..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل ذن لایت جی تی ایکس زنانه کفش اسکارپا مدل ذن لایت جی تی ایکس زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: ZEN LITE GTX WMN
کفش اسکارپا مدل ذن لایت  GTXزنانهZEN LITE GTX WMN مناسب برای اپروچ، هایکینگ های سرعتی و فعالیت های ورزشیانتخاب با دقت متریال بکار رفته و توجه به جزئیات و رنگ ها، کفش ذن لایت را متفاوت ساخته است. مواد بکار رفته در این کفش به نحوی انتخاب شده اند که کارایی، عملکرد، راحتی و تنفس پذ..
ناموجود
کفش زنانه بستارد مدل CAMI LD کفش زنانه بستارد مدل CAMI LD
ناموجود
برند: BESTARD مدل: CAMI LD
کفش زنانه بستارد مدل CAMI LDکفش ساق کوتاه کامی تقریباً سبک ترین، نرم ترین و انعطاف پذیرترین کفش چرمی بستارد است و، برای برنامه های سبک مثل تپه نوردی سبک، مسافرت به مناطق بکر، تعطیلات آخر هفته یا استفاده روزمره شهری ایده آل می باشد. تنفس عالی این کفش به دلیل وجود پارچه گورتکس در پوشش داخلی آ..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات