منو
سبد خرید

jack-wolfskin

کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 26 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 26
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: ORBIT 26
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 26می توانید هر آنچه برای پیاده روی یک روزه در نیاز دارید ، تهیه کرده و همه را با آسایش حمل کنید  هنگام پیاده روی در مسیرهای ناهموار و مسیرهای شیب دار کوهستانی ، بسته های سری ORBIT RECCO ترکیبی کامل از راحتی ، تحرک و تهویه عالی را ارائه می دهند. سیستم..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 28 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 28
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: ORBIT 28
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 28می توانید هر آنچه برای پیاده روی یک روزه در نیاز دارید  هنگام پیاده روی در مسیرهای ناهموار و مسیرهای شیب دار کوهستانی ، بسته های سری ORBIT RECCO ترکیبی کامل از راحتی ، تحرک و تهویه عالی را ارائه می دهند. سیستم پشتی کوله ACS پیاده روی را برای ح..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 34 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 34
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: ORBIT 34
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 34اگر دوست دارید کمی بیشتر از وسایل ضروری هنگام کوهنوردی در کوهستان استفاده کنید ، هنگام پیاده روی در مسیرهای ناهموار و مسیرهای شیب دار کوهستانی ، بسته های سری ORBIT RECCO ترکیبی کامل از راحتی ، تحرک و تهویه عالی را ارائه می دهند. سیستم پشتی کوله ACS بسته..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 38 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 38
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: ORBIT 38
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل ORBIT 38 اگر دوست دارید کمی بیشتر از وسایل ضروری هنگام کوهنوردی در کوهستان استفاده کنید  هنگام پیاده روی در مسیرهای ناهموار و مسیرهای شیب دار کوهستانی ، بسته های سری ORBIT RECCO ترکیبی کامل از راحتی ، تحرک و تهویه عالی را ارائه می دهند. سیستم پشتی کوله ACS بس..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 48 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 48
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: HIGHLAND TRAIL 48
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 48اگر قصد تعطیلات ماجراجویی در طبیعت یا پیاده روی بر روی ارتفاعات بالا (برنامه های چند روزه) را دارید ، به کوله ای احتیاج دارید که تمام وسایل شما را شما را بگیرد و حمل آن راحت باشد. HIGHLAND TRAIL 48 کاملاً متناسب است. کوله پشتی های جک ..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 50 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 50
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: HIGHLAND TRAIL 50
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 50اگر قصد تعطیلات ماجراجویی در طبیعت یا پیاده روی بر روی ارتفاعات بالا (برنامه های چند روزه) را دارید ، به کوله ای احتیاج دارید که تمام وسایل شما را در خود جای دهد و حمل آن راحت باشد. HIGHLAND TRAIL 50 کاملاً متناسب است. کوله پشتی ..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 60 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 60
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: HIGHLAND TRAIL 60
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل HIGHLAND TRAIL 60اگر قصد تعطیلات ماجراجویی در طبیعت یا پیاده روی بر روی ارتفاعات بالا (برنامه های چند روزه) را دارید ، به کوله ای احتیاج دارید که تمام وسایل شما را شما را بگیرد و حمل آن راحت باشد. HIGHLAND TRAIL 50 کاملاً متناسب است. کوله پشتی های جک ..
ناموجود
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل DENALI 65 کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل DENALI 65
ناموجود
برند: jack-wolfskin مدل: DENALI 65
کوله پشتی کوهنوردی جک ولفسکین مدل DENALI 65چادر، زیر انداز و کیسه خواب خود را بردارید و برای یک سفر ماجراجویانه به مدت طولانی از منزل دور شوید در سفرهای طولانی و بخصوص سفرهای بیابانگردی ، کوله ای می خواهید که به شما امکان حمل همه وسایل و غذای مورد نیاز را دبه شما بدهد و همه آن را با آ..
ناموجود
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات