منو
سبد خرید

ملافه

ملافه سی تو سامیت مدل  TOASTER FLEECE LINER ملافه سی تو سامیت مدل  TOASTER FLEECE LINER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: TOASTER FLEECE LINER
ملافه میکروفلیس سبک قابل استفاده به عنوان کیسه خواب برای آب و هوای گرم شکل مومیایی با باکس پا هود منحنی با بند کشی دارای زیپ همراه با ساک نایلونی ..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل COTTON LINER ملافه سی تو سامیت مدل COTTON LINER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: COTTON LINER TRAVELLER
ملافه کتان پریمیوم  تراولر  ملافه سفری کتان یک انتخاب به صرفه برای مسافرانیست که به قیمت اهمیت می­‌دهند. ما برای ساخت این ملافه ها از کتان تراکم بالا و مقاوم استفاده کرده ایم که راحتی استفاده و نگهداری از آنها را مثل ملافه های خانگی شما کرده است. برای تقویت تنفس پذیری، لا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER ملافه سی تو سامیت مدل PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER
ملافه EXPANDER تهیه شده از پلی استر - کتان کش باف استرچ، با خاصیت استرچ فوق العاده و حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان بافته شده . آنتی میکروبیال اعمال شده میکروب ها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از بین نمی رود و در آن ذزات نا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر تراولر ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر تراولر
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: EXPANDER LINER TRAVELLER
مـلافه‌های اکسپندرتراولرملافه اکسپندر تهیه شده از پلی استر و کتان کشباف، با خاصیت استرچ فوق العاده. حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان است. تکنولوژی آنتی میکروبیال اعمال شده، میکروبها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از ب..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر مومیایی با هود
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: EXPANDER MUMMY LINER WITH HOOD
ملافه EXPANDER تهیه شده از پلی استر - کتان کش باف استرچ، با خاصیت استرچ فوق العاده و حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان بافته شده . آنتی میکروبیال اعمال شده میکروب ها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از بین نمی رود و در آن ذزات نا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور اکستریم ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور اکستریم
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: THERMOLITE REACTOR EXTREME
ملافه ترمولایت ری‌اکتور اکستریمملافه ترمولایت ری اکتور اکستریم با استفاده از مواد فوق عایق خود یعنی ترمولایت (Thermolite) با چگالی 110 گرم بر متر مربع عملکرد گرمایشی کیسه خواب را تا 15 درجه سانتی گراد افزایش می­دهد. طراحی جادار ملافه از سمت سر به سمت پا بمنظور کاهش وزن و افزایش بازده حر..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور پلار ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور پلار
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: REACTOR THERMOLITE FLEECE LINER
ملافه ترمولایت ری‌اکتور پلارملافه پلار ترمولایت گرمترین مدل در سری محصولات ری اکتور است که تا 18 درجه دمای کیسه خواب را افزایش می دهد و می‌توان آن را هم برای بـیشتر کردن گرمای کیسه خـواب و هم به تنهایی و بعنوان یک کیسه خواب تـابستانی استـفاده کـرد. پلار تـرمولایت نـسبت به وزن خود بس..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور پلاس ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور پلاس
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: THERMOLITE REACTOR PLUS
ملافه ترمولایت ری‌اکتور پلاسملافه ترمولایت ری‌اکتور پلاس می‌­تواند با کمک ترمولایت (Thermolite) دو لایه ای که در ساخت آن استفاده شده عملکرد کیسه خواب را تا 11 درجه سانتی گراد افزایش دهد. در ساخت این ملافه جنس معمولی 80 گرم بر متر مربع ما برای القای گرمای اضافی به نقاط ل..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل کتان مومیایی با هود
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: MUMMY COTTON LINER
مـلافه‌های اکسپندر مومیایی با هودملافه اکسپندر تهیه شده از پلی استر و کتان کشباف، با خاصیت استرچ فوق العاده. حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان است. تکنولوژی آنتی میکروبیال اعمال شده، میکروبها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با ش..
ناموجود
ملافه کول مکس سی تو سامیت ملافه کول مکس سی تو سامیت
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: COOLMAX LINER
ملافه کولمکس آداپتورملافه کولمکس آداپتور بیشترین موارد مصرف را در بین تمام ملافه های سی تو سامیت را دارد. این ملافه سطحی لطیف و مجلل دارد و گرمای اضافی را زمانی که در دماهای خنک تر به آن نیاز است فراهم می­‌کند و برای یک خواب راحت در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب مناسب بوده. همچنین رطوب..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل کتان مومیایی با هود ملافه سی تو سامیت مدل کتان مومیایی با هود
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER COTTON HOOD
ملافه سی تو سامیت مدل کتان مومیایی با هودملافه ها کتان سفری به منظور دستیابی به عملکرد  و نهایت راحتی و کیفیت از ترکیب دو فیبر طبیعی پریمیوم ساخته شده اند و تماس با آن احساس لوکس بودن را به شما القا می­کند.   ویژگی ها یک ملافه سفری بهداشتی بسیار مناسب عملکرد حرارتی کیسه خوا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل کتان سیلک تراولر ملافه سی تو سامیت مدل کتان سیلک تراولر
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER COTTON TRAVELLER
ملافه ابریشم و کتان پریمیوم تراولرملافه ها کتان سفری به منظور دستیابی به عملکرد  و نهایت راحتی و کیفیت از ترکیب دو فیبر طبیعی پریمیوم ساخته شده اند و تماس با آن احساس لوکس بودن را به شما القا می­‌کند. مشخصات فنی ملافه ابریشم و کتان پریمیوم تراولر:طول: 225  س..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات