منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

ملافه

برند: SeaToSummit مدل: COOLMAX LINER
ملافه کولمکس آداپتور ملافه کولمکس آداپتور بیشترین موارد مصرف را در بین تمام ملافه های سی تو سامیت را دارد. این ملافه سطحی لطیف و مجلل دارد و گرمای اضافی را زمانی که در دماهای خنک تر به آن نیاز است فراهم می­‌کند و برای یک خواب راحت در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب مناسب بوده. همچنین رطوب..
490,000 تومان
ملافه کول مکس تراولر سی تو سامیت ملافه کول مکس تراولر سی تو سامیت
داغ Top Brand
برند: SeaToSummit مدل: COOLMAX ADAPTOR TRAVELLER LINER
ملافه کولمکس آداپتور تراولر تراولر در سایزی بزرگتر، به همراه جای بالشت طراحی شده است. ملافه کولمکس آداپتور بیشترین موارد مصرف را در بین تمام ملافه های سی تو سامیت دارد. این ملافه سطحی لطیف و زیبا دارد و گرمای اضافی را زمانی که در دماهای خنک تر به آن نیاز است فراهم می‌کند و برای یک خواب راحت ..
500,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER COTTON HOOD
ملافه سی تو سامیت مدل کتان مومیایی با هود ملافه ها کتان سفری به منظور دستیابی به عملکرد  و نهایت راحتی و کیفیت از ترکیب دو فیبر طبیعی پریمیوم ساخته شده اند و تماس با آن احساس لوکس بودن را به شما القا می­کند.   ویژگی ها یک ملافه سفری بهداشتی بسیار مناسب عملکرد حرارتی کیسه خوا..
580,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER COTTON TRAVELLER
ملافه ابریشم و کتان پریمیوم تراولر ملافه ها کتان سفری به منظور دستیابی به عملکرد  و نهایت راحتی و کیفیت از ترکیب دو فیبر طبیعی پریمیوم ساخته شده اند و تماس با آن احساس لوکس بودن را به شما القا می­‌کند.  مشخصات فنی ملافه ابریشم و کتان پریمیوم تراولر: طول: 225  س..
600,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER STRETCH HOOD
ملافه سی تو سامیت مدل استرج سیلک با هود سی تو سامیت ملافه های سفری ابریشم پریمیوم خود را از قویترین و بهترین ابریشم ریپ استاپ موجود تهیه کرده و در طول درزها به آن پلی استر/لایکرا کشباف اضافه کرده است. این پنل های کشباف به ملافه اجازه می­دهند وقتی شما در خواب غلت خورده یا جمع می­شوید، ..
750,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER STRETCH TRAVELLER
ملافه ابریشم پریمیوم سی تو سامیت ملافه‌های سفری ابریشم پریمیوم خود را از قویترین و بهترین ابریشم ریپ استاپ موجود تهیه کرده و در طول درزها به آن پلی استر/لایکرا کشباف اضافه کرده است. این پنل های کشباف به ملافه اجازه می‌­دهند وقتی شما در خواب غلت خورده یا جمع می­‌شوید، حرکت..
850,000 تومان
ملافه داخل کیسه خواب فرینو مدل PRO LINER ملافه داخل کیسه خواب فرینو مدل PRO LINER
ناموجود
برند: FERRINO مدل: PRO LINER
    بسیار سبک جنس: پلی استر دارای کیسه نگهداری وزن: 240 گرم ابعاد: 50*80*220 سانتی متر  ..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل  TOASTER FLEECE LINER ملافه سی تو سامیت مدل  TOASTER FLEECE LINER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: TOASTER FLEECE LINER
ملافه میکروفلیس سبک قابل استفاده به عنوان کیسه خواب برای آب و هوای گرم شکل مومیایی با باکس پا هود منحنی با بند کشی دارای زیپ همراه با ساک نایلونی  ..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل COTTON LINER ملافه سی تو سامیت مدل COTTON LINER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: COTTON LINER TRAVELLER
ملافه کتان پریمیوم  تراولر   ملافه سفری کتان یک انتخاب به صرفه برای مسافرانیست که به قیمت اهمیت می­‌دهند. ما برای ساخت این ملافه ها از کتان تراکم بالا و مقاوم استفاده کرده ایم که راحتی استفاده و نگهداری از آنها را مثل ملافه های خانگی شما کرده است. برای تقویت تنفس پذیری، لا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER ملافه سی تو سامیت مدل PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER
ملافه EXPANDER تهیه شده از پلی استر - کتان کش باف استرچ، با خاصیت استرچ فوق العاده و حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان بافته شده . آنتی میکروبیال اعمال شده میکروب ها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از بین نمی رود و در آن ذزات نا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر تراولر ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر تراولر
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: EXPANDER LINER TRAVELLER
مـلافه‌های اکسپندرتراولر ملافه اکسپندر تهیه شده از پلی استر و کتان کشباف، با خاصیت استرچ فوق العاده. حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان است. تکنولوژی آنتی میکروبیال اعمال شده، میکروبها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از ب..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر مومیایی با هود
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: EXPANDER MUMMY LINER WITH HOOD
ملافه EXPANDER تهیه شده از پلی استر - کتان کش باف استرچ، با خاصیت استرچ فوق العاده و حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان بافته شده . آنتی میکروبیال اعمال شده میکروب ها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از بین نمی رود و در آن ذزات نا..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات