منو
سبد خرید

ملافه

برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER COTTON HOOD
ملافه سی تو سامیت مدل کتان مومیایی با هودملافه ها کتان سفری به منظور دستیابی به عملکرد  و نهایت راحتی و کیفیت از ترکیب دو فیبر طبیعی پریمیوم ساخته شده اند و تماس با آن احساس لوکس بودن را به شما القا می­کند.   ویژگی ها یک ملافه سفری بهداشتی بسیار مناسب عملکرد حرارتی کیسه خوا..
760,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER COTTON TRAVELLER
ملافه ابریشم و کتان پریمیوم تراولرملافه ها کتان سفری به منظور دستیابی به عملکرد  و نهایت راحتی و کیفیت از ترکیب دو فیبر طبیعی پریمیوم ساخته شده اند و تماس با آن احساس لوکس بودن را به شما القا می­‌کند. مشخصات فنی ملافه ابریشم و کتان پریمیوم تراولر:طول: 225  س..
780,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SILK LINER STRETCH HOOD
ملافه سی تو سامیت مدل استرج سیلک با هودسی تو سامیت ملافه های سفری ابریشم پریمیوم خود را از قویترین و بهترین ابریشم ریپ استاپ موجود تهیه کرده و در طول درزها به آن پلی استر/لایکرا کشباف اضافه کرده است. این پنل های کشباف به ملافه اجازه می­دهند وقتی شما در خواب غلت خورده یا جمع می­شوید، ..
980,000 تومان
ملافه داخل کیسه خواب فرینو مدل PRO LINER ملافه داخل کیسه خواب فرینو مدل PRO LINER
ناموجود
برند: FERRINO مدل: PRO LINER
  بسیار سبکجنس: پلی استردارای کیسه نگهداریوزن: 240 گرمابعاد: 50*80*220 سانتی متر ..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل  TOASTER FLEECE LINER ملافه سی تو سامیت مدل  TOASTER FLEECE LINER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: TOASTER FLEECE LINER
ملافه میکروفلیس سبک قابل استفاده به عنوان کیسه خواب برای آب و هوای گرم شکل مومیایی با باکس پا هود منحنی با بند کشی دارای زیپ همراه با ساک نایلونی ..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل COTTON LINER ملافه سی تو سامیت مدل COTTON LINER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: COTTON LINER TRAVELLER
ملافه کتان پریمیوم  تراولر  ملافه سفری کتان یک انتخاب به صرفه برای مسافرانیست که به قیمت اهمیت می­‌دهند. ما برای ساخت این ملافه ها از کتان تراکم بالا و مقاوم استفاده کرده ایم که راحتی استفاده و نگهداری از آنها را مثل ملافه های خانگی شما کرده است. برای تقویت تنفس پذیری، لا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER ملافه سی تو سامیت مدل PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: PREMIUM STRTCH KNIT EXPANDER
ملافه EXPANDER تهیه شده از پلی استر - کتان کش باف استرچ، با خاصیت استرچ فوق العاده و حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان بافته شده . آنتی میکروبیال اعمال شده میکروب ها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از بین نمی رود و در آن ذزات نا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر تراولر ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر تراولر
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: EXPANDER LINER TRAVELLER
مـلافه‌های اکسپندرتراولرملافه اکسپندر تهیه شده از پلی استر و کتان کشباف، با خاصیت استرچ فوق العاده. حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان است. تکنولوژی آنتی میکروبیال اعمال شده، میکروبها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از ب..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل اکسپندر مومیایی با هود
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: EXPANDER MUMMY LINER WITH HOOD
ملافه EXPANDER تهیه شده از پلی استر - کتان کش باف استرچ، با خاصیت استرچ فوق العاده و حتی گرمتر از ملافه های استاندارد کتان بافته شده . آنتی میکروبیال اعمال شده میکروب ها و بوی بد را دور نگه می دارد و عمر ملافه و کیسه خوابتان را افزایش می دهد. این آنتی میکروب با شستشو از بین نمی رود و در آن ذزات نا..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: THERMOLITE REACTOR
ملافه ترمولایت ری‌اکتورملافه ترمولایت ری‌اکتور از مواد ترمولایت (Thermolite) ساخته شده که فیبری هالوکور یا تو خالیست که نسبت به وزن خود، گرمای فوق العاده ای ارائه کرده و همچنان بسیار قابل تنفس است. این محصول تا 8 درجه دمای کیسه خواب را گرمتر می­‌کند و اگر به تنهایی استفاده ..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور اکستریم ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور اکستریم
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: THERMOLITE REACTOR EXTREME
ملافه ترمولایت ری‌اکتور اکستریمملافه ترمولایت ری اکتور اکستریم با استفاده از مواد فوق عایق خود یعنی ترمولایت (Thermolite) با چگالی 110 گرم بر متر مربع عملکرد گرمایشی کیسه خواب را تا 15 درجه سانتی گراد افزایش می­دهد. طراحی جادار ملافه از سمت سر به سمت پا بمنظور کاهش وزن و افزایش بازده حر..
ناموجود
ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور پلار ملافه سی تو سامیت مدل ترمولایت ری اکتور پلار
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: REACTOR THERMOLITE FLEECE LINER
ملافه ترمولایت ری‌اکتور پلارملافه پلار ترمولایت گرمترین مدل در سری محصولات ری اکتور است که تا 18 درجه دمای کیسه خواب را افزایش می دهد و می‌توان آن را هم برای بـیشتر کردن گرمای کیسه خـواب و هم به تنهایی و بعنوان یک کیسه خواب تـابستانی استـفاده کـرد. پلار تـرمولایت نـسبت به وزن خود بس..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات