منو
سبد خرید

کیسه خواب سی تو سامیت مدل مایکرو II متوسط (MICRO Mc II REG )

کیسه خواب سی تو سامیت مدل مایکرو II متوسط (MICRO Mc II REG )
کیسه خواب سی تو سامیت مدل مایکرو II متوسط (MICRO Mc II REG )
داغ
کیسه خواب سی تو سامیت مدل مایکرو II متوسط (MICRO Mc II REG )
کیسه خواب سی تو سامیت مدل مایکرو II متوسط (MICRO Mc II REG )

کیسه خواب پَر مایکرو II سی تو سامیت


سری کیسه خواب های های مایکرو سبک ترین کیسه خواب مجهز شرکت سی تو سامیت است که با پَر غاز پریمیوم ULTRA-DRY Down™  با قدرت پُر کنندگی +850 پُر شده است. پوشش این کیسه خواب ها از پارچه فوق العاده سبک، تنفسی و مقاوم در برابر آب 2D NanoShell™ بهره می­‌برند.سری مایکرو که طراحی مومیایی مطابق با شکل بدن دارند سبک ترین و فشرده ترین کیسه خواب‌ها در رده خود هستند. سری میکرو با وجود یک دهانه بند دار خاص در قسمت پا برای تنظیم موثر دما، می­توانند براحتی از یک پتوی باز به یک کیسه خواب با جای پای تخصصی تبدیل شوند. در سری میکرو برای عایق کردن میان تنه هنگامی که کیسه خواب در طول شب با چرخش شما میچرخد، از نسبت پُر کنندگی 55 به 45 برای بالا و پایین کیسه خواب استفاده شده است. جیب مخفی داخل کیسه واب هم براحتی در دسترس بوده و برای قرار دادن لوازم الکترونیکی بمنظور حفظ کارایی باتری ها در هوای سرد، بسیار مناسب است. پارچه آستری نرم نایلون 15D مقاوم در برابر خروج پَر و فوق العاده تنفس پذیر است که خوابی راحت را برای شما به ارمغان می­‌آورد.از امکانات دیگر می‌توان به: حالت مومیایی تبدیل شونده با کلاه 3D، نایلون 2D NanoShell™، برش متفاوت لایه داخلی و خارجی، نسبت پُر کنندگی 55 به 45، نوار زیر زیپ با سیستم ضد گیر کردن، بند کلاه با تنظیم دوگانه، زیپ شماره 5 YKK کناری، دهانه بند دار بخش پا، جیب داخلی زیپ دار سایز بزرگ، به همراه کیف سبک فشرده سازی اولترا سیل و یک کیف ترکیبی برای نگهداری و شستشو اشاره کرد. 

کیسه خواب پَر مایکرو II سی تو سامیت، micro II

می­توانید بند بخش پا را بکشید تا یک کیسه خواب مومیایی داشته باشید و یا آن را باز کنید تا از یک کیسه خواب مستطیلی ته باز لذت ببرید.

 تکنولوژی‌های بکار رفته در کیسه خواب پَر مایکرو II سی تو سامیت


قدرت پُر کنندگی (Fill Power): درجه بندی قدرت عایق بودن انواع پر، بدین صورت انجام می شود که یک اونس از پَر مورد نظر را فشرده کرده و سپس اجازه می دهند در یک سیلندر خاص باز شود. حـداکثر حجمی که پَر میتواند اشغـال کند را اصطلاحاََ قدرت پُر کنندگی (Fill Power) میگویند. برای مثال یک اونس پَر با قدرت پُر کنندگی 850، می تواند حـداقل 850 اینچ مکعب را پُر کند. البته بالا بودن عـدد قدرت پُر کنندگی لـزوما دلیـل بر این نیست که محصول مورد نظر گرمتر است. شما می توانید با اعداد پایین تر هم به همان درجه از گرما برسید اما لازمه این کار اضافه شـدن وزن ماده پُر کننده می‌باشد.

تکنولوژی Ultra-Dry Down: چندین روش برای ضد آب یا آب گریز کردن پر وجود دارد. کمپانی سی تو سامیت از روش Ultra-Dry Down استفاده می کند که روشی موثر، مقاوم، بدون PFC است که نسبت به پری که این فرآیند روی آن انجام نشده، 60 درصد حجم بیشتر و 30 درصد جذب رطوبت کمتر داشته و 60 درصد هم سریعتر خشک می شود.استاندارد RDS: کمپانی سی تو سامیت از سال 2016 تمام کیسه خواب های خود را با پرِ دارای گواهی استاندارد  RDS ارائه می کند. RDS یک استاندارد داوطلبانه و جهانی با محوریت رعایت حقوق حیوانات است که کمپانی های مختلف بدون اینکه از نظر قانونی به این کار مجبور شده باشند، آن را انتخاب کرده و محصولات خود را تحت گواهی این استاندارد قرار می دهند.

                                                                          کیسه خواب پَر اسپارک I سی تو سامیت spark I

خصوصیات


دمای Comfort: مثبت 7 درجه

دمای Lower Limit: مثبت 2 درجه

دمای Extreme: منفی 13 درجه

پَر: پَر غاز پریمیوم 90/10 با قدرت پُر کنندگی (Fill Power) 850، فناوری شده با تکنولوژی Ultra-Dry Down

وزن پَر: سایز متوسط 250 گرم

وزن کیسه خواب: سایز متوسط 600 گرم

درجه بندی فصل: فضای داخلی / تابستان / بهار / پاییز

موارد استفاده: مسافرت / ترکینگ بسیار سبک / هایکینگ / کمپینگ / تور دوچرخه سواری / سعود‌های آلپاین

حجم بسته بندی: 4.5 لیتر

حجم کیف کمپرس: XS - 6 to 2L 

                                                                                                                           کیسه خواب پَر مایکرو II سی تو سامیت، micro II  

کیسه خواب سی تو سامیت مدل مایکرو II متوسط (MICRO Mc II REG )
 • موجودی: موجود
 • برند: SeaToSummit
 • مدل: MICRO MC II REG L ZIP UD
 • ISBN: 0501128
محصولات فروخته شده: 1
محصولات بازدید شده: 1552
5,700,000 تومان

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات