منو
سبد خرید

کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2

کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
جدید
کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2

چاقوی شکاری گربر مدل LMF II Ingantry Coyote Brown یکی از محصولات کمپانی گربر (gerber) است.محصولی بسیار پر قدرت، که پس از تولید، به دلیل طراحی فوق العاده حرفه ای، کیت کامل و با کیفیت، و استفاده از بهترین متریال، به یکی از غولهای چاقوهای تاکتیکال تبدیل شد.

 

کاربردهای کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
 

۱-تسمه بر

یکی از قابلیت هایی که این چاقو در اختیار شما قرار میدهد ، تسمه بر است ، با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود: تسمه ها را پاره کنید ، سیم و طناب را پاره کنید و همچنین می توانید در مواقعی که در معرض حمله حیوانات قرار گرفته اید از این چاقو برای پاره کردن شکم احشام و پوست حیوانات استفاده نمایید. یکی دیگر از کاربرد های مهم این مورد پاره کردن لباس و شلوار افراد مصدوم برای کمک رسانی به آنها می باشد.

۲-چاقو تیز کن

یکی از قابلیت های چاقوی شکاری گربر مدل LMF II Ingantry Coyote Brown ، چاقو تیزکن می باشد. برای استفاده از این چاقو تیز کن کافی است چاقو را از غلاف بیرون بیاورید و با کشیدن آن بر داخل حفره چاقو تیزکن (  بر روی غلاف ) تیغه را تیز کنید.

۳-بند برزنتی

یکی دیگر از اقلام همراه این محصول ، ۲ بند برزنتی می باشد که می توانید با استفاده از آن ، چاقو را بر روی پای خود نصب کنید. این قابلیت یکی از موارد مهمی است که حمل و نقل و استفاده از این محصول را برای شما بسیار آسانتر می کند.
 

۴-قابلیت اتصال به جلیقه نظامی

۵- دارای شیشه شکن و چکش

با استفاده از دو بخشی که در انتهای این چاقو شده است قادر خواهید از این محصول هم به عنوان چاقو و هم به عنوان چکش استفاده نمایید. از بخش نوک تیز به عنوان شیشه شکن و بخش صافتر به عنوان چکشی می توانید استفاده نمایید.

۶- قابلیت استفاده به عنوان نیزه

از دو سوراخی که در محل اتصال دسته به تیغه، بر روی دسته قرار دارد ، میتوانید به عنوان سرنیزه استفاده کنید.

۷- تیغه

جنس تیغه از نوع استیل ۴۲۰HC است و از لحاظ طراحی، از نوع Drop Point میباشد.

۸- چسبندگی

به جرات می توان گفت چاقوی شکاری گربر مدل LMF II  ، یکی از خوش دست ترین چاقو موجود می باشد. این محصول طوری طراحی شده است که به راحتی بر روی دست شما قرار می گیرد. استفاده از لاستیک نرم، در ساخت دسته یکی از مواردی است که چسبندگی چاقو در دست شما را دو چندان می کند و امکان سر خوردن از دست شما را تقریبا” به صفر می رساند.

۹- کاور تسمه بر

تسمه بر ، دارای کاور برزنتی می باشد که می توانید از آن برای محافظت از تمسه بر استفاده نمایید، همچنین بندی بر روی این کاور قرار دارد که می توانید ان را برای آویزان کردن تسمه بر ، بر روی کوله و جلیغه خود استفاده نمایید.

کارد شگاری طرح گربر مدل MLF 2
  • موجودی: موجود
  • برند: china
  • مدل: MLF 2
محصولات فروخته شده: 1
محصولات بازدید شده: 26
1,050,000 تومان

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات