منو
سبد خرید

مونتین ایلایت

مونتین ایلایت(کوهنوردی فنی)

کفش لوا مدل سوه دال پرو جی تی ایکس کفش لوا مدل سوه دال پرو جی تی ایکس
ناموجود
برند: LOWA مدل: CEVEDALE PRO GTX
سوه دال پرو کفش مناسبی برای کوهنوردی فنی و رده ایلایت می باشد. پوشش داخلی آن، پارچه ضد آب تنفسی گورتکس می باشد. رویه اسپلیت پوشش داخلی گورتکس زیره دولنت ویبرام وزن 800 گرم (یک لنگه سایز8)..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس زنانه کفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: REBEL LITE GTX WMN
کفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس زنانهRebel Lite GTX WMNکفشی ایده آل برای کوهنوردی آلپاین، بکپکینگ و ترکینگکفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس برای تمام فعالیت هایی که که نیاز به استفاده گاه به گاه از کرامپون دارند، مناسب است. ربل لایت جی تی ایکس با انعطاف پذیری متوسط، واکنش و تحرک پذ..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل چارموز زنانه کفش اسکارپا مدل چارموز زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: CHARMOZ WMN
کفش اسکارپا مدل چارموز زنانهCharmoz OD WMNچارموز یک کفش کوهنوردی بهینه سازی شده است که برای ترکینگ سنگین و کوهنوردی الپاین سبک ایده آل است.کفش چارموز زنانه با پد گذاری های اختصاصی مخصوص پای بانوان طراحی شده است، چارموز یک کفش ضروری است که به لطف وجود لایه داخلی اوت درای (Outdry®) که ..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل چارموز مردانه کفش اسکارپا مدل چارموز مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: CHARMOZ
کفش اسکارپا مدل چارموز مردانهCharmoz OD چارموز یک کفش کوهنوردی بهینه سازی شده است که برای ترکینگ سنگین و کوهنوردی الپاین سبک ایده آل است.کفش چارموز یک کفش ضروری است که به لطف وجود لایه داخلی اوت درای (Outdry®) که همواره پا را خشک نگه می­دارد، می‌تواند در تمامی برنامه ها..
ناموجود
کفش اسکارپا مدل زودیاک تک جی تی ایکس زنانه کفش اسکارپا مدل زودیاک تک جی تی ایکس زنانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: ZODIAC TECH GTX WMN
کفش اسکارپا مدل زودیاک تک جی تی ایکس زنانهزودیاک تک مناسب مسیرهای آهنکوب، راه های فنی و عملیات نجات می باشد. این کفش از برند اسکارپا برای بک پکینگ طولانی و برنامه های تک روزه زمستانه می باشد. زودیاک تک تلفیق تکنولوژی، ظرافت و مواد اولیه برای چالش های یک روزه کوهنوردی در کوه های برفی ست...
ناموجود
کفش اسکارپا مدل زودیاک تک جی تی ایکس مردانه کفش اسکارپا مدل زودیاک تک جی تی ایکس مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: ZODIAC TECH GTX
کفش اسکارپا مدل زودیاک تک جی تی ایکس مردانهزودیاک تک مناسب مسیرهای آهنکوب، راه های فنی و عملیات نجات می باشد. این کفش از برند اسکارپا برای بک پکینگ طولانی و برنامه های تک روزه زمستانه می باشد. زودیاک تک تلفیق تکنولوژی، ظرافت و مواد اولیه برای چالش های یک روزه کوهنوردی در کوه های برفی ست...
ناموجود
کفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس مردانه کفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس مردانه
ناموجود
برند: SCARPA مدل: REBEL LITE GTX
کفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس مردانه Rebel Lite GTX کفشی ایده آل برای کوهنوردی آلپاین، بکپکینگ و ترکینگ   کفش اسکارپا مدل ربل لایت جی تی ایکس مردانه برای تمام فعالیت هایی که که نیاز به استفاده گاه به گاه از کرامپون دارند، مناسب است. ربل لایت جی تی ایکس با انعطاف پذیری متوسط، واکنش و ت..
ناموجود
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات