منو
سبد خرید

شلوار

شلوار:

برند: ONISEH مدل: Ridge
شلوار کوهنوردی ریدج یک شلوار ترکینگ سه فصل سبک و بسیار راحت است. این شلوار ترکینگ مناسب برنامه‎ های کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است. دبا پوشیدن این شلوار راحتی و سبکی اولین موردی است که خودنمایی می کند همچنین بسیار خوش دوخت و بادوام می باشد. از دیگر ویژگی های مه..
190,000 تومان
برند: ONISEH مدل: PeakUp
شلوار کوهنوردی سافت شل انیسه، مدل PeakUp، مناسب برای فصول سردشلوار کوهنوردی سافت شل انیسه، مناسب برای کوهنوردی، کوهپیمایی، طبیعت گردی و کمپینگ در فصول سرد سال است. در این شلوار کوهنوردی از پارچه سافت شل دو لایه استفاده شده، همانطور که از اسمش پیداست از باندینگ (bonding) دو‌ پارچه به یکدیگر ..
220,000 تومان
برند: ONISEH مدل: Sumit
شلوار کوهنوردی انیسه، مدل Sumitشلوار کوهنوردی سامیت یک شلوار ترکینگ سه فصل سبک و بسیار راحت است. این شلوار ترکینگ مناسب برنامه‎ های کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است. در این شلوار از پارچه مقاوم با تراکم بالا و بسیار راحت استفاده شده است. قابلیت تنفسی و کشسانی..
240,000 تومان
برند: LENZ مدل: شلوار زنانه لنز مدل pant long women 1.0
شلوار بِیس زنانه لنز مدل 223این شلوار لایه اول لنز برای فصل تابستان و روزهای قبل از پاییز بسیار مناسب بوده و مثل پوست دوم به بدن می چسبد و با وزن بسیار کم با هر حرکت بدن حرکت کرده و به همین دلیل هنگامی که آن را می پوشید احساس راحتی فوق العاده ای خواهید داشت. الیاف پیشرفته ساخته شده از میکروفیبر..
257,000 تومان
برند: LENZ مدل: شلوار مردانه لنز مدل pant long men 1.0
شلوار بیس مردانه لنز مدل 233این شلوار لایه اول لنز برای فصل تابستان و روزهای قبل از پاییز بسیار مناسب بوده و مثل پوست دوم به بدن می چسبد و با وزن بسیار کم با هر حرکت بدن حرکت کرده و به همین دلیل هنگامی که آن را می پوشید احساس راحتی فوق العاده ای خواهید داشت. الیاف پیشرفته ساخته شده از میکروفیبر..
257,000 تومان
شلوار کوهنوردی انیسه، مدل Gravity شلوار کوهنوردی انیسه، مدل Gravity
جدید داغ
برند: ONISEH مدل: gravity
شلوار کوهنوردی انیسه، مدل Gravityشلوار کوهنوردی گرویتی یک شلوار ترکینگ سه فصل سبک و بسیار راحت است. این شلوار ترکینگ مناسب برنامه‎ های کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است. در این شلوار از پارچه مقاوم با تراکم بالا و بسیار راحت استفاده شده است. قابلیت تنفسی و کشس..
260,000 تومان
برند: MUND مدل: مالا کامپرسیو تابستانی
شلوارک تابستانی موند مدل مالا کامپرسیو..
260,000 تومان
برند: LAFUMA مدل: LFV 10675
شلوار لافوما مدل LFV 10675 شلوار دو منظوره قابل تبدیل به شلوارک. بسیار سبک و قابلیت تنفس پوست . پارچه آن آغشته به روغن مخصوص ضد حشرات می باشد. با کمربند نیمه کشی قابل تنظیم. با جیب های پهلو و یک جیب پشت. با قابلیت تنفس پوست. دارای برش زانو. مناسب برای راهپیمایی و کوهنوردی.ویژگی ..
950,000 تومان
شلوار بيس لير بادي دراي  جینز زنانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: JEANS PANT
مجموعه طرح جینبا بکارگیری پارچه SECONDSKIN JEANS CONVERT در این مجموعه، بادی درای توانسته بدون هیچکونه تغییر در روی خواص تبخیر رطوبت، راحتی و تنفس بودن پارچه SECONDSKIN به طرح و رنگ بی نظیری دست یابد   تنفس بالا خشک شوندگی سریع وزن پایین ..
ناموجود
شلوار بيس لير بادي دراي ايولوشن مردانه شلوار بيس لير بادي دراي ايولوشن مردانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: EVOLUTION PANT
مجموعۀ کورسرز از پارچۀ secondskin  نرم درست شده است که لطافتی ابریشم گونه روی پوستتان حس می‌کنید.هر آنچه را از یک لباس ورزشی انتظار دارید برایتان فراهم می‌کند، تبخیر رطوبت، تنفسی بودن و مهم‌تر از همه راحتی در  فصل‌های گرم با تاثیر خنک کنندگی. در تمام فعالیت‌های دا..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات