منو
سبد خرید

بالش مسافرتی

بالش بادی کایلاس Kailas Inflatable Pillow KC250001
جدید ناموجود
برند: kailas مدل: KC250001
بالش بادی کایلاس Kailas Inflatable Pillow KC250001 در حجم کم و وزن بسیار سبک یکی از بهترین و کاربردی ترین بالش بادی های شرکت کایلاس می باشدویژگی های بالش بادی کایلاس Kailas Inflatable Pillow KC250001 :با طراحی ارگونومیک و فوق العاده راحت بسیار سبک دارای کاور برای حمل راحت و آسان بسی..
ناموجود
بالش بادی پریمیوم متوسط سی تو سامیت بالش بادی پریمیوم متوسط سی تو سامیت
داغ ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: AEROS PREMIUM PILLOW Reg
بالش بادی پریمیوم بالش های بادی لوکس با کارایی بالا، بسیار سبک و کم حجم، که خوابی راحت را به شما هدیه می دهد. مناسب برای سفر و کمپینگ و یا هر جایی که می توانید چند گِرم بیشتر برای یک خواب عالی به وسایلتان اضافه کنید.لمینیت شده با TPU مقاوم برای نرمی هرچه بیشتر سطج بالش. ویژگی ها با..
ناموجود
بالش بادی سفری  الترالایت سی تو سامیت بالش بادی سفری  الترالایت سی تو سامیت
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: AEROS PREMIUM ULTRALIGHT TRAVELLER
بالش بادی اولترا لایت سفری از سفر کردن بدون آسایش و راحتی دوری کرده و با استفاده از این بالش گردنی فوق سبک با استراحتی خوب به مقصد خود برسید.  یک محصول کلاسیک با طرحی جدید که در آن از پلی استر روکش شده 20D و قوس های ارگونومیک استفاده شده است. این بالش با وزن 60 گرم و بسته بندی شدن در..
ناموجود
بالش بادی اولترالایت متوسط سی تو سامیت بالش بادی اولترالایت متوسط سی تو سامیت
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: ULTRALIGHT PILLOW REG
بالش بادی اولترا لایت بالش بادی اولترا لایت از سه مفهوم سبکی، راحتی و کوچکی ایده آل شکل گرفته است. نتیجه یک بالش از جنس نایلون 20D با تکیه گاه خوش ترکیب است که می‌توان برای حمل آن را در یک کیف مرتب و کوچک قرار داد. از هواپیما تا کوهستان، بالش بادی اولترا لایت بهترین همسفر برای کسانی ..
ناموجود
بالش بادی سفری پریمیوم سی تو سامیت بالش بادی سفری پریمیوم سی تو سامیت
داغ ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: AEROS PREMIUM TRAVELLER
بالش بادی پریمیوم سفری بالش گردنی بسیار لوکس و راحت با وزن و حجمی بسیار کم. پلی استر استرج 50D نرمی و لطافت بسیار بالایی دارد و خوابی راحت را به شما هدیه می دهد. طراحی کاملا ارگانیک و خاص بالش ها در طرفین باعث شده حمایت از گردن، بسیار بیشتر از بالش‌های گردنی سنتی انجام گیرد. و..
ناموجود
بالش بادی اولترالا یت بزرگ  سی تو سامیت بالش بادی اولترالا یت بزرگ  سی تو سامیت
ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: ULTRALIGHT PILLOW LARGE
بالش های بادی اولترالایت  با در نظر گرفتن سه ایده طراحی شده‌اند: سبکی، کم جا بودن و راحتی.  بالشی که می‌توانید آن را در یک کیسه کوچک جمع کنید. وقتی به پشت ، به پهلو و یانشسته روی صندلی خوابیده‌اید ، لبه پایین که به صورت حلزونی شکل طراحی شده بالش رادر مرکزیت شانه های شما قرا..
ناموجود
بالش بادی الترا لایت دلاکس سی تو سامیت  بالش بادی الترا لایت دلاکس سی تو سامیت
داغ ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: ULTRALIGHT DELUXE PILLOW
بالش بادی اولترا لایت دلاکس این مدل با استفاده از تکنولوژی سلول های ارتجاعی هوا طراحی شده است و باعث می‌شود در هنگام استراحت بالش زیر سرتان مثل بادکنک نباشد. فقط با 130 گرم می‌توانید بالشی با سایز کامل به ماجراجوریی هایتان ببرید و به خودتان یک خواب راحت هدیه دهید. ویژگی..
ناموجود
بالش بادی پریمیوم بزرگ سی تو سامیت بالش بادی پریمیوم بزرگ سی تو سامیت
داغ ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: AEROS PREMIUM PILLOW Large
بالش بادی پریمیومبالش های بادی لوکس با کارایی بالا، بسیار سبک و کم حجم، که خوابی راحت را به شما هدیه می دهد. مناسب برای سفر و کمپینگ و یا هر جایی که می توانید چند گِرم بیشتر برای یک خواب عالی به وسایلتان اضافه کنید.لمینیت شده با TPU مقاوم برای نرمی هرچه بیشتر سطج بالش. ویژگی ها بالش ب..
ناموجود
بالش بادی پرمیوم دلاکس سی تو سامیت بالش بادی پرمیوم دلاکس سی تو سامیت
داغ ناموجود
برند: SeaToSummit مدل: premium delux
بالش بادی اولترا لایت دلاکس این بالش لوکس نتیجه این تفکر تیم طراحی است که معتقدند بالش بزرگتر برای سلامتی بهتر است. نتیجه این طراحی بالشی بزرگ، با وزن و حجمی بسیار کم شده است که برای کمپینگ و برنامه های چند روزه بسیار مناسب است. سطح بالش نیز بسیار نرم و لطیف است. ویژگی‌های ب..
ناموجود
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات