منو
سبد خرید

پیراهن و تی شرت

پیراهن و تی شرت:

برند: ONISEH مدل: Trek LS.F 100
تیشرت کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 100تیشرت کوهنوردی ترک 100، یک تیشرت ترکینگ آستین بلند سبک و بسیار راحت است. این تیشرت ترکینگ مناسب برنامه‎ های کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ در فصول معتدل سال است و به دلیل سادگی و زیبایی آن مناسب استفاده شهری نیز می‌باشد. در تولید این تیشرت کوهنوردی..
180,000 تومان
تیشرت نیم زیپ زنانه کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 100 تیشرت نیم زیپ زنانه کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 100
جدید داغ
برند: ONISEH مدل: Trek LS.F 100 wmn
تیشرت نیم زیپ  کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 100تیشرت کوهنوردی نیم زیپ زنانه  ترک 100، یک تیشرت ترکینگ آستین بلند سبک و بسیار راحت است. این تیشرت ترکینگ مناسب برنامه‎ های کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ در فصول معتدل سال است و به دلیل سادگی و زیبایی آن مناسب استفاده شهری نیز می&zwnj..
230,000 تومان
تیشرت نیم زیپ کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 200 تیشرت نیم زیپ کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 200
جدید داغ
برند: ONISEH مدل: Trek LS.F 200
تیشرت کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 200تیشرت کوهنوردی ترک 200، یک تیشرت ترکینگ آستین بلند سبک و بسیار راحت است. این تیشرت ترکینگ مناسب برنامه‎ های کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ در فصول معتدل سال است و به دلیل سادگی و زیبایی آن مناسب استفاده شهری نیز می‌باشد. در تولید این تیشرت کوهنوردی..
230,000 تومان
تیشرت نیم زیپ ضخیم کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 300 تیشرت نیم زیپ ضخیم کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 300
جدید داغ
برند: ONISEH مدل: Trek LS.F 300
تیشرت کوهنوردی اُنیسه، مدل Trek LS.F 300تیشرت کوهنوردی ترک 300، یک تیشرت ترکینگ آستین بلند سبک و بسیار راحت است. این تیشرت ترکینگ مناسب برنامه‎ های کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ در فصول معتدل سال است و به دلیل سادگی و زیبایی آن مناسب استفاده شهری نیز می‌باشد. در تولید این تیشرت کوهنوردی..
260,000 تومان
برند: MILLET مدل: 7004
رتبه اول عملکرد برند CARLINE® WOOL BLEND به عنوان یک لایه اول تکنیکی نرم و راحت که دمای بدن را کنترل و جاذب سریع رطوبت بوده و بدن را هنگام فعالیت ، خشک و گرم ، نگه می‌دارد و پوست به راحتی تنفس می‌نماید...
1,299,000 تومان
بلوز بيس لير بادي دراي ايولوشن مردانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: EVOLUTION
مجموعه ایولوشناین مجموعه برای فعالیت های اوت دور و فیتنس سنگین طراحی شده‌است و از پارچۀ متراکم secondskin تهیه شده‌است. دمای طبیعی بدن را نگه می‌دارد، بدن را از رطوبت حفظ می کند و کارایی ماهیچه‌ها و جریان خون را بهبود می‌بخشد. این ویژگی ها با نوآوری لایه متراکم حاصل می&z..
ناموجود
بلوز بيس لير بادي دراي ايکس فيت زنانه بلوز بيس لير بادي دراي ايکس فيت زنانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: XFIT
مجموعه ایکس-فیتفراهم کننده تناسب عالی برای تمام ورزشکارانی که به دنبال لباسهایی راحت برای بهار و پاییز هستند. ساخته شده از پارچۀ secondskin Pro که بدن را خشک و به طور طبیعی گرم نگه می‌دارد. ایده‌آل برای قهرمانانی که بیشترین راحتی را در طول فصل های سرد نیاز دارند، بدون اینکه از ویژگی تن..
ناموجود
بلوز بيس لير بادي دراي بايونيک آستين کوتاه مردانه بلوز بيس لير بادي دراي بايونيک آستين کوتاه مردانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: BIONIC MEN
این مجموعه  با پارچۀ متراکم  secondskin تولید شده است. به واسطه لایه متراکم  تمام ماهیچه‌های بدن فراتر از قابلیت‌هایشان کار می‌کنند. این مجموعه برای فعالیت‌های مقاومتی و چالش‌های قدرتی عالی است. توسط قهرمانان واقعی در شرایط گوناگون تست شده‌است. گ..
ناموجود
بلوز بيس لير بادي دراي بايونيک زنانه بلوز بيس لير بادي دراي بايونيک زنانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: BIONIC WMN
مجموعه بایونیکاین مجموعه  با پارچۀ متراکم  secondskin تولید شده است. به واسطه لایه متراکم  تمام ماهیچه‌های بدن فراتر از قابلیت‌هایشان کار می‌کنند. این مجموعه برای فعالیت‌های مقاومتی و چالش‌های قدرتی عالی است. توسط قهرمانان واقعی در شرایط گوناگون ت..
ناموجود
بلوز بيس لير بادي دراي بايونيک مردانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: BIONIC
مجموعه بایونیکاین مجموعه  با پارچۀ متراکم  secondskin تولید شده است. به واسطه لایه متراکم  تمام ماهیچه‌های بدن فراتر از قابلیت‌هایشان کار می‌کنند. این مجموعه برای فعالیت‌های مقاومتی و چالش‌های قدرتی عالی است. توسط قهرمانان واقعی در شرایط گوناگون ت..
ناموجود
بلوز بيس لير زنانه بادي دراي جينز زنانه
ناموجود
برند: bodydry مدل: JEANS WMN
مجموعه طرح جینبا بکارگیری پارچه SECONDSKIN JEANS CONVERT در این مجموعه، بادی درای توانسته بدون هیچکونه تغییر در روی خواص تبخیر رطوبت، راحتی و تنفس بودن پارچه SECONDSKIN به طرح و رنگ بی نظیری دست یابد  تنفس بالاخشک شوندگی سریعوزن پایین (205 گرم)..
ناموجود
بلوز بیس زنانه لنز 201 بلوز بیس زنانه لنز 201
ناموجود
برند: LENZ مدل: longsleeve women 3.0 zip
بلوز بیس زنانه لنز 201وقتی درگیر فعالیت بدنی هستید لباس تخصصی و هوشمند لنز هر جایی که نیاز باشد را حمایت می کند. وجود نوار بندی های S.E.P. در این لباس حالت طبیعی بدن را ارتقا داده، گردش خون را افزایش داده و مفاصل را تثبیت می کند. روش نوآورانه فشرده سازی بافت، اسپاسم های عضلانی را کاهش داده و عل..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات