منو
سبد خرید

کیسه خواب

کیسه خواب

برند: SAKHREH مدل: dena 150 ykk zip
کیسه خواب صخره مدل دنا 150کیسه خواب دنا 150 جدید با طراحی بروز شده، و استفاده از زیپ YKK دو طرفه و کیفیت تولید بسیار عالی، مناسب برای استفاده در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است. کیسه خواب دنا 150 با وزن بسیار کم و بسته بندی کوچک انتخابی عالی برای برنامه‌های بکپکینگ و کوله گردی در فصول معتد..
420,000 تومان
برند: SAKHREH مدل: dena 300 ykk zip
کیسه خواب دنا 300 جدید با طراحی بروز شده، و استفاده از زیپ YKK دو طرفه و کیفیت تولید بسیار عالی، مناسب برای استفاده در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است. کیسه خواب دنا 300 با وزن بسیار کم و بسته بندی کوچک انتخابی عالی برای برنامه‌های بکپکینگ و کوله گردی در فصول معتدل سال است. دنا 300 از مرغوبتری..
500,000 تومان
کیسه خواب کاپل Couple 250 کیسه خواب کاپل Couple 250
جدید داغ
برند: SAKHREH مدل: Couple 250
کیسه خواب کاپل 250 جدید با طراحی بروز شده، و استفاده از زیپ YKK دو طرفه با قابلیت اتصال به یکدیگر تولید شده است. مناسب برای استفاده در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است. کیسه خواب کاپل 250 با وزن بسیار کم و بسته بندی کوچک انتخابی عالی برای برنامه‌های بکپکینگ و کوله گردی در فصول معتدل سال است. در..
860,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SPARK SP 1 REG L ZIP UD
کیسه خواب پَر اسپارک I  سی تو سامیتبا استفاده از پَر غاز پریمیوم 90/10 با قدرت پُر کنندگی 850، حفاظت فوق العاده تکنولوژی Ultra-Dry Down در برابر رطوبت و رویه بسیار سبک از جنس نایلون 10D با آستر 15D، برند سی تو سامیت یکی از بهترین و سبک ترین کیسه خواب ها دنیا را از نظر نسبت گرما به وزن را ا..
4,550,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: BASECAMP 1
کیسه خواب الیاف بیس کمپ Bt1 سی تو سامیتBasecamp برای کسانی طراحی شده است که یک کیسه خواب مومیایی را محدود دانسته و وقتی از خانه بیرون میزنند فضایی کمی راحت تر و باز تر را ترجیح می‌دهند.در کیسه خواب بیس کمپ  "Basecamp Bt 3" از الیاف ترمولایت THERMOLITE که برای ارائه عملکرد حد..
5,200,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: TALUS TSI REG L ZIP
کیسه خواب پَر تیلس I - سی تو سامیتکیسه خواب پَر تیلس I با تکنولوژی خاص نانو شل Nano Shell سه بعدی کاهنده رطوبت، بالاترین کیفیت پَر و مواد مورد استفاده و سبکی از طراحی که بالاترین حد مطلوبیت را در خود دارد، اولین انتخاب برای اکسپدیشن در ارتفاعات بسیار بالا و سردترین درجات هوا است. رویه کیسه خوا..
5,200,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: LATITUDE LT I REG LH ZIP
کیسه خواب پَر لتیتود I سی تو سامیتسری لتیتود، پر کاربرد ترین کیسه خواب های شرکت سی تو سامیت هستند که برای طیف وسیعی از فعالیت ها در محیط های مختلف طراحی شده اند. این سری با پَر +750 با فناوری محافظتی ULTRA-DRY Down پُر شده و با پارچه 2D NanoShell پوشش داده می­‌شوند. کیسه خواب های سری ..
5,600,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: MICRO MC II REG L ZIP UD
کیسه خواب پَر مایکرو II سی تو سامیتسری کیسه خواب های های مایکرو سبک ترین کیسه خواب مجهز شرکت سی تو سامیت است که با پَر غاز پریمیوم ULTRA-DRY Down™  با قدرت پُر کنندگی +850 پُر شده است. پوشش این کیسه خواب ها از پارچه فوق العاده سبک، تنفسی و مقاوم در برابر آب 2D NanoShell™ بهره ..
5,700,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SPARK SP 2 REG L ZIP UD
کیسه خواب پَر اسپارک II  سی تو سامیتبا استفاده از پَر غاز پریمیوم 90/10 با قدرت پُر کنندگی 850، حفاظت فوق العاده تکنولوژی Ultra-Dry Down در برابر رطوبت و رویه بسیار سبک از جنس نایلون 10D با آستر 15D، برند سی تو سامیت یکی از بهترین و سبک ترین کیسه خواب ها دنیا را از نظر نسبت گرما به وزن را ..
5,900,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: MICRO MC III REG L ZIP UD
کیسه خواب پَر مایکرو Imicro III سی تو سامیتسری کیسه خواب های های مایکرو سبک ترین کیسه خواب مجهز شرکت سی تو سامیت است که با پَر غاز پریمیوم ULTRA-DRY Down™  با قدرت پُر کنندگی +850 پُر شده است. پوشش این کیسه خواب ها از پارچه فوق العاده سبک، تنفسی و مقاوم در برابر آب 2D NanoShell&trad..
6,250,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: SPARK SP 3 REG L ZIP UD
کیسه خواب پَر اسپارک III  سی تو سامیتبا استفاده از پَر غاز پریمیوم 90/10 با قدرت پُر کنندگی 850، حفاظت فوق العاده تکنولوژی Ultra-Dry Down در برابر رطوبت و رویه بسیار سبک از جنس نایلون 10D با آستر 15D، برند سی تو سامیت یکی از بهترین و سبک ترین کیسه خواب ها دنیا را از نظر نسبت گرما به وزن را ..
7,200,000 تومان
برند: SeaToSummit مدل: ALPINE AP II REG L ZIP UD
کیسه خواب پَر آلپاین II - سی تو سامیتکیسه خواب پَر آلپاین II با تکنولوژی خاص نانو شل Nano Shell سه بعدی کاهنده رطوبت، بالاترین کیفیت پَر و مواد مورد استفاده و سبکی از طراحی که بالاترین حد مطلوبیت را در خود دارد، اولین انتخاب برای اکسپدیشن در ارتفاعات بسیار بالا و سردترین درجات هوا است. رویه..
11,250,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 71 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات