منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

جوراب

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها به دو دسته کلی زمستانی و تابستانی تقسیم می شوند

برند: COMODO مدل: TRE1
    جوراب کوهنوردی ترکینگ کومودو، مدل TRE 1 جوراب های سری TRE از مجموعه جوراب کوهنوردی مناسب برای فعالینهای سنگین و برنامه های زمستانه؛ الیاف بامبو بکار رفته در این مدل از مدرنترین الیاف موجو در بازار است.      مواد بکار رفته در جوراب کوهنوردی ترکینگ کو..
شروع از 80,000 تومان
برند: MUND مدل: TRAMUNTANA
جوراب کوهنوردی موند، مدل ترامونتانا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. • کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر • تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه • درزهای بسیار ظریف ..
120,000 تومان
برند: MUND مدل: SAHARA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل صحرا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف ..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: ANDES
جوراب کوهنوردی موند، مدل آندز  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پن..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: TIMANFAYA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل تیمانفایا   جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظر..
130,000 تومان
برند: BRIDGEABLE مدل: trail women
 فرم:ساق بلند راحتی همیشگی در طول روز در اب و هوای گرم و خیلی گرم مناسب برای فعالیت هایی مثل سفرهای ماجراجویانه، فیتنس یا پیاده روی و هایکینگ های روزانه در آب و هوای مشابه شمال اروپا ترکیبات: 19% پشم مرینوس  پلی استرCoolmax® 53% 27% نایلون/پلی آمید /الا..
130,000 تومان
برند: BRIDGEABLE مدل: trail light
مردانه فرم:4/3 جورابی سبک و کوتاه که برای فعالیت های روزمره و هایکینگ های روزانه در هوای گرم طراحی شده است. استفاده از Bridgedale WoolFusion®  خشکی و راحتی پا، در داخل و خارج از مسیر را تضمین می­کند.     ترکیبات: Enduro Wool 38% 42% نایلون/پلی آمید..
شروع از 130,000 تومان
برند: MUND مدل: ULURU
جوراب کوهنوردی موند، اولورو  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت..
140,000 تومان
برند: BRIDGEABLE مدل: trail men
مردانه فرم:ساق بلند   راحتی همیشگی در طول روز در اب و هوای گرم و خیلی گرم مناسب برای فعالیت هایی مثل سفرهای ماجراجویانه، فیتنس یا پیاده روی و هایکینگ های روزانه در آب و هوای مشابه شمال اروپا ترکیبات: 19% پشم مرینوس / پلی استرCoolmax® 53% 27% نایلون/پلی آ..
شروع از 150,000 تومان
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN1
  جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1 جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.      مو..
ناموجود
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN4
  جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4 جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.      مو..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 76 (7 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات