منو
سبد خرید

جوراب

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها به دو دسته کلی زمستانی و تابستانی تقسیم می شوند

برند: MUND مدل: TIMANFAYA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل تیمانفایا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظر..
170,000 تومان
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN1
 جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 1جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.   مو..
ناموجود
جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN4
 جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 4جورابهای رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.   مو..
ناموجود
جوراب کومودو ترکينگ اکستريم اس تي اي
ناموجود
برند: COMODO مدل: STE
جورابهای سری STE مناسب برای کوهپیمایی و کوهنوردی سنگین، بافته شده با ایزو وول (الیاف مقاوم شامل 50 درصد پشم مرینو و 50 درصد مراکلون) در سرما و گرمای زیاد از پا محافظت می کند. مراکلون مقاوم ترین ترکیب از پشم و الیاف پلی پروپیلن است، که از هدر رفتن گرما هم جلوگیری می کند...
ناموجود
جوراب کومودو ترکينگ تي آر اي 2
ناموجود
برند: COMODO مدل: TRE2
جورابهای سری TRE از مجموعه جورابهای کوهنوردی هستند، مناسب برای فعالیتهای سنگین زمستانی و روز مره، در چندین مدل نسبت به سلیقه و کارایی های متفاوت طراحی شده اند  مناسب برای پاییز و زمستان..
ناموجود
جوراب کومودو رانينگ ران 2
ناموجود
برند: COMODO مدل: RUN2
جورابهای راننینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه میشوند.این جورابها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.مناسب برای ورزشهای سبک و هوازی..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA
ناموجود
برند: MUND مدل: ACONCAGUA
جوراب کوهنوردی موند، مدل آکونکاگوا جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند.کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund CANALÉ جوراب کوهنوردی Mund CANALÉ
ناموجود
برند: MUND مدل: CANALÉ
جوراب کانال از سری جوراب های شهری تابستانه برند موند می باشدویژگی :درز بسیارظریف پنجه..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund CERVINO جوراب کوهنوردی Mund CERVINO
ناموجود
برند: MUND مدل: CERVINO
جوراب کوهنوردی موند، مدل سروینو جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پنج..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund CROSS MOUNTAIN جوراب کوهنوردی Mund CROSS MOUNTAIN
ناموجود
برند: MUND مدل: CROSS MOUNTAIN
جوراب ورزشی کراس مونتین از سری جوراب های تابستانه برند موند می باشدویژگی :• جلوگیری از چرخش جوراب در پا • تقویت پاشنه و پنجه با الیاف کردورا• بدون درز• رویه جوراب بافته شده با تراکم پایین• مهارقوس کف پا..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 88 (8 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات