منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

جوراب

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها به دو دسته کلی زمستانی و تابستانی تقسیم می شوند

برند: COMODO مدل: RUN6
    جوراب رانینگ کومودو، مدل ران 6 جوراب رانینگ با تکنولوژی خاص خود، برای تمامی افراد توصیه می شوند. این جوراب ها نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می کنند. با استفاده از فشرده سازی تدریجی، عضلات شما کمتر مستعد ابتلا به اضافه وزن و آسیب هستند.      ..
70,000 تومان
برند: COMODO مدل: TRE1
    جوراب کوهنوردی ترکینگ کومودو، مدل TRE 1 جوراب های سری TRE از مجموعه جوراب کوهنوردی مناسب برای فعالینهای سنگین و برنامه های زمستانه؛ الیاف بامبو بکار رفته در این مدل از مدرنترین الیاف موجو در بازار است.      مواد بکار رفته در جوراب کوهنوردی ترکینگ کو..
شروع از 80,000 تومان
برند: MUND مدل: TRAMUNTANA
جوراب کوهنوردی موند، مدل ترامونتانا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. • کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر • تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه • درزهای بسیار ظریف ..
120,000 تومان
برند: MUND مدل: SAHARA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل صحرا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف ..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: ANDES
جوراب کوهنوردی موند، مدل آندز  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پن..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: ELBRUS
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل البروس  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب کوهنوردی البروس از سری جوراب های بیس لیر زمستانی موند می‌باشد، این جوراب مناسب برای پوشیدن زیر جوراب‌هایی همچون..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: TIMANFAYA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل تیمانفایا   جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظر..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: ULURU
جوراب کوهنوردی موند، اولورو  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت..
140,000 تومان
برند: MUND مدل: ALTAI
جوراب کوهنوردی موند، مدل آلتای  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه &..
150,000 تومان
برند: COMODO مدل: STWA
جورابهای سری STWA مناسب برای پیاده روی سنگین و کوهنوردی در تمام فصول است. این جورابها به واسطه پشم مرینوس و آلکاپایی که دارند تا دمای منفی 20 درجه پا را در شرایط مطلوب و راحتی نگه می دارند و در شرایطی هوا گرم می شود و نیز پا را خنک می کنند و حالت تنفسی مناسبی دارند. این جورابها از بوی بد پا جلوگیری..
شروع از 210,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 73 (7 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات