منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

جوراب زمستانی

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها زمستانی با الیاف گرم کننده تولید می شود و در فصل سرد متعادل بودن دمای پای شما را فراهم می نماید

در این جوراب ها به طور کلی ویژگی هایی مانند گرمی ، تنفس ، لطافت و عمر لحاظ می شود.

که البته در هر جوراب چند مورد از این ویژگی ها وجود دارد.

برند: BRIDGEABLE مدل: speed demon
مردانهفرم:ساق بلندسبک و بسیار تنفسی. لایه ضد شوک منطقه­ای T2 زیر پا برای محافظت در برابر ضربه. تهویه هدفمندهوا پاها را خنک نگه می دارد.ترکیبات:20% پشم مرینوس55% نایلون/پلی آمید23% پلی پروپیلنEndurofil™  2% الاستانLYCRA®..
شروع از 120,000 تومان
برند: BRIDGEABLE مدل: mountIN
مردانهفرم:ساق کوتاهجورابی بلند با بافت حلقوی بهمراه گرما و محافظت در برابر فشار در زیر پا. فناوری MerinoFusion™ راحتی لازم برای فعالیت های اسکی و اسنوبرد فراهم می­کند.ترکیبات:34% پشم مرینوس33% پلی پروپیلن/Endurofil™ 32% نایلون/پلی آمید1% الاس..
260,000 تومان
جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA
ناموجود
برند: MUND مدل: ACONCAGUA
جوراب کوهنوردی موند، مدل آکونکاگوا جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند.کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund EVEREST جوراب کوهنوردی Mund EVEREST
ناموجود
برند: MUND مدل: EVEREST
جوراب کوهنوردی موند، مدل اورست جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب اورست از جمله قویترین و بهترین جوراب‌های هیمالیا نوردی است.• کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر• تق..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA
ناموجود
برند: MUND مدل: HIMALAYA
جوراب کوهنوردی موند، مدل هیمالیا جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA ANTIBACTERIAS جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA ANTIBACTERIAS
ناموجود
برند: MUND مدل: HIMALAYA ANTIBACTERIAS
جوراب هیمالیا آنتی باکتریال از سری جوراب های زمستانه برند موند می باشدویژگی ها :آنتی باکتریالبافت دوبلتقویت شده در ناحیه پاشنه و پنجهدرز بسیار ظریف در قسمت پاشنهمهار قوس کف پاتکنولوژی منحصر به فرد stay-dry..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund K2 جوراب کوهنوردی Mund K2
ناموجود
برند: MUND مدل: K2
جوراب کوهنوردی موند، مدل کی تو K2 جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب K2 از جمله قویترین و بهترین جوراب‌های هیمالیا نوردی است. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund MAKALU جوراب کوهنوردی Mund MAKALU
ناموجود
برند: MUND مدل: MAKALU
جوراب کوهنوردی موند، مدل ماکالو جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پن..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund PAMIR
ناموجود
برند: MUND مدل: PAMIR
جوراب کوهنوردی موند، مدل پامیر جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund POLAR CIRCLE جوراب کوهنوردی Mund POLAR CIRCLE
ناموجود
برند: MUND مدل: POLAR CIRCLE
جوراب کوهنوردی موند، مدل پلار سیرکل جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund ARCTIC جوراب کوهنوردی Mund ARCTIC
ناموجود
برند: MUND مدل: ARCTIC
جوراب کوهنوردی آرتیک از سری جوراب های زمستانی موند می باشدویژگی های:تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه ..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات