منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

جوراب زمستانی

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها زمستانی با الیاف گرم کننده تولید می شود و در فصل سرد متعادل بودن دمای پای شما را فراهم می نماید

در این جوراب ها به طور کلی ویژگی هایی مانند گرمی ، تنفس ، لطافت و عمر لحاظ می شود.

که البته در هر جوراب چند مورد از این ویژگی ها وجود دارد.

برند: MUND مدل: ELBRUS
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل البروس  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب کوهنوردی البروس از سری جوراب های بیس لیر زمستانی موند می‌باشد، این جوراب مناسب برای پوشیدن زیر جوراب‌هایی همچون..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: ALTAI
جوراب کوهنوردی موند، مدل آلتای  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه &..
150,000 تومان
جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA جوراب کوهنوردی Mund ACONCAGUA
ناموجود
برند: MUND مدل: ACONCAGUA
جوراب کوهنوردی موند، مدل آکونکاگوا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund EVEREST جوراب کوهنوردی Mund EVEREST
ناموجود
برند: MUND مدل: EVEREST
جوراب کوهنوردی موند، مدل اورست  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب اورست از جمله قویترین و بهترین جوراب‌های هیمالیا نوردی است. • کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر • تق..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund EXPLORER جوراب کوهنوردی Mund EXPLORER
ناموجود
برند: MUND مدل: EXPLORER
جوراب کوهنوردی موند، مدل اکسپلورر  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA
ناموجود
برند: MUND مدل: HIMALAYA
جوراب کوهنوردی موند، مدل هیمالیا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA ANTIBACTERIAS جوراب کوهنوردی Mund HIMALAYA ANTIBACTERIAS
ناموجود
برند: MUND مدل: HIMALAYA ANTIBACTERIAS
جوراب هیمالیا آنتی باکتریال از سری جوراب های زمستانه برند موند می باشد ویژگی ها : آنتی باکتریال بافت دوبل تقویت شده در ناحیه پاشنه و پنجه درز بسیار ظریف در قسمت پاشنه مهار قوس کف پا تکنولوژی منحصر به فرد stay-dry..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund K2 جوراب کوهنوردی Mund K2
ناموجود
برند: MUND مدل: K2
جوراب کوهنوردی موند، مدل کی تو K2  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند. جوراب K2 از جمله قویترین و بهترین جوراب‌های هیمالیا نوردی است.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund MAKALU جوراب کوهنوردی Mund MAKALU
ناموجود
برند: MUND مدل: MAKALU
جوراب کوهنوردی موند، مدل ماکالو  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پن..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund PAMIR
ناموجود
برند: MUND مدل: PAMIR
جوراب کوهنوردی موند، مدل پامیر  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund POLAR CIRCLE جوراب کوهنوردی Mund POLAR CIRCLE
ناموجود
برند: MUND مدل: POLAR CIRCLE
جوراب کوهنوردی موند، مدل پلار سیرکل  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات