منو
سبد خرید

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

جوراب تابستانی

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها تابستانی با الیاف خنک کننده تولید می شود و در فصل گرم متعادل بودن دمای پای شما را فراهم می نماید

در این جوراب ها به طور کلی ویژگی هایی مانند خنکی ، تنفس ، لطافت و عمر لحاظ می شود.

که البته در هر جوراب چند مورد از این ویژگی ها وجود دارد.

برند: MUND مدل: TRAMUNTANA
جوراب کوهنوردی موند، مدل ترامونتانا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. • کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر • تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه • درزهای بسیار ظریف ..
120,000 تومان
برند: MUND مدل: SAHARA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل صحرا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف ..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: ANDES
جوراب کوهنوردی موند، مدل آندز  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پن..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: TIMANFAYA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل تیمانفایا   جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظر..
130,000 تومان
برند: MUND مدل: ULURU
جوراب کوهنوردی موند، اولورو  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت..
140,000 تومان
جوراب کوهنوردی Mund CANALÉ جوراب کوهنوردی Mund CANALÉ
ناموجود
برند: MUND مدل: CANALÉ
جوراب کانال از سری جوراب های شهری تابستانه برند موند می باشد ویژگی : درز بسیارظریف پنجه..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund CERVINO جوراب کوهنوردی Mund CERVINO
ناموجود
برند: MUND مدل: CERVINO
جوراب کوهنوردی موند، مدل سروینو  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پنج..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund CROSS MOUNTAIN جوراب کوهنوردی Mund CROSS MOUNTAIN
ناموجود
برند: MUND مدل: CROSS MOUNTAIN
جوراب ورزشی کراس مونتین از سری جوراب های تابستانه برند موند می باشد ویژگی : • جلوگیری از چرخش جوراب در پا  • تقویت پاشنه و پنجه با الیاف کردورا • بدون درز • رویه جوراب بافته شده با تراکم پایین • مهارقوس کف پا..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund PIRINEOS جوراب کوهنوردی Mund PIRINEOS
ناموجود
برند: MUND مدل: PIRINEOS
جوراب کوهنوردی موند، مدل پرینس  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund TEIDE جوراب کوهنوردی Mund TEIDE
ناموجود
برند: MUND مدل: TEIDE
جوراب کوهنوردی موند، مدل تید  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه  مهار ..
ناموجود
جوراب کوهنوردی Mund RUNNING جوراب کوهنوردی Mund RUNNING
ناموجود
برند: MUND مدل: RUNNING
شرکت تولیدی جوراب موند در شهر بورگس کشور اسپانیا که سنت نساجی در آن به قرن شانزدهم برمی گردد تاسیس شد. بنابراین تجربه تولید محصولات موند در طول قرن ها و نسل ها منتقل شد و هم اکنون با آخرین فن آوری و دانش محصولات شرکت تولید می شوند. شرکت موند با استفاده از هنر فیبر به تولید جوراب مناسب برای ورزش ه..
ناموجود
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

همراهان گرامی جهت مشاهده و خرید محصولات برند صخره میتوانید به آدرس تهران خ ولی عصر بالاتر از میدان منیریه پلاک 903 فروشگاه یوسفیان مراجعه و یا با شماره تلفن 02166417967 تماس حاصل فرمایید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات