منو
سبد خرید

جوراب تابستانی

بدون شک جوراب مکمل جدا نشدنی کفش می باشد و باید همانند کفش دقت لازم را برای انتخاب جوراب داشته باشیم .

جوراب ها برای فصل های مختلف وبرنامه های مختلف طراحی می شود و با انتخاب درست جوراب از راحتی بیشتر پا درون کفش می توان لذت برد.

جوراب ها تابستانی با الیاف خنک کننده تولید می شود و در فصل گرم متعادل بودن دمای پای شما را فراهم می نماید

در این جوراب ها به طور کلی ویژگی هایی مانند خنکی ، تنفس ، لطافت و عمر لحاظ می شود.

که البته در هر جوراب چند مورد از این ویژگی ها وجود دارد.

جوراب کوهنوردی Mund CANALÉ جوراب کوهنوردی Mund CANALÉ
ناموجود
برند: MUND مدل: CANALÉ
جوراب کانال از سری جوراب های شهری تابستانه برند موند می باشد ویژگی : درز بسیارظریف پنجه..
20,000 تومان
قیمت بدون مالیات:20,000 تومان
جوراب کوهنوردی Mund CROSS MOUNTAIN جوراب کوهنوردی Mund CROSS MOUNTAIN
ناموجود
برند: MUND مدل: CROSS MOUNTAIN
جوراب ورزشی کراس مونتین از سری جوراب های تابستانه برند موند می باشد ویژگی : • جلوگیری از چرخش جوراب در پا  • تقویت پاشنه و پنجه با الیاف کردورا • بدون درز • رویه جوراب بافته شده با تراکم پایین • مهارقوس کف پا..
22,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,000 تومان
جوراب کوهنوردی mund city summer جوراب کوهنوردی mund city summer
ناموجود
برند: MUND مدل: city summer
جوراب کوهنوردی mund city summer..
30,000 تومان
قیمت بدون مالیات:30,000 تومان
برند: MUND مدل: RUNNING
شرکت تولیدی جوراب موند در شهر بورگس کشور اسپانیا که سنت نساجی در آن به قرن شانزدهم برمی گردد تاسیس شد. بنابراین تجربه تولید محصولات موند در طول قرن ها و نسل ها منتقل شد و هم اکنون با آخرین فن آوری و دانش محصولات شرکت تولید می شوند. شرکت موند با استفاده از هنر فیبر به تولید جوراب مناسب برای ورزش ه..
50,000 تومان
قیمت بدون مالیات:50,000 تومان
جوراب کوهنوردی Mund PIRINEOS جوراب کوهنوردی Mund PIRINEOS
داغ ناموجود
برند: MUND مدل: PIRINEOS
جوراب کوهنوردی موند، مدل پرینس  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه..
90,000 تومان
قیمت بدون مالیات:90,000 تومان
برند: MUND مدل: GREDOS
جوراب کوهنوردی موند، مدل گردوس  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پ..
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
برند: MUND مدل: TRAMUNTANA
جوراب کوهنوردی موند، مدل ترامونتانا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. • کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر • تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه • درزهای بسیار ظریف ..
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
برند: MUND مدل: SAHARA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل صحرا  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف ..
130,000 تومان
قیمت بدون مالیات:130,000 تومان
برند: MUND مدل: ANDES
جوراب کوهنوردی موند، مدل آندز  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت پن..
130,000 تومان
قیمت بدون مالیات:130,000 تومان
جوراب کوهنوردی Mund TEIDE جوراب کوهنوردی Mund TEIDE
ناموجود
برند: MUND مدل: TEIDE
جوراب کوهنوردی موند، مدل تید  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند. کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه درزهای بسیار ظریف در قسمت پنجه  مهار ..
130,000 تومان
قیمت بدون مالیات:130,000 تومان
برند: MUND مدل: TIMANFAYA
جوراب بیس کوهنوردی موند، مدل تیمانفایا   جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و خنکی را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظر..
130,000 تومان
قیمت بدون مالیات:130,000 تومان
برند: MUND مدل: ULURU
جوراب کوهنوردی موند، اولورو  جوراب‌های اسپانیایی مــوند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌هـای بافت، نهایت راحتی و گرما را برای شما فراهم می‌کنند.  کل جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر  تقویت شده در ناحیه پنجه و پاشنه  درزهای بسیار ظریف در قسمت..
140,000 تومان
قیمت بدون مالیات:140,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)
Notification...

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات